Přirovnávají ho k lidskému pavoukovi a jeho hrdinský čin se stal hitem internetu! Důvod, proč se muž rozhodl vrhnout na 19patrovou hořící budovu, si získal srdce miliónu lidí po celém světě

Je úžasné sledovat některé lidi, kteří se rozhodnout podstoupit něco, co ostatní nedokáží nebo nechtějí. Takovým příkladem je i 35letý Jermaine z Philadelphie, jenž se přes noc stal hrdinou. Riskoval totiž život, aby zachránil svou nemocnou matku před plameny. Jednalo se o naprosto nezištný akt lásky, kde mohl položit svůj život za život milované osoby. Jakmile byl totiž od zdravotní sestry informován, že byt jeho 65leté matky hoří, bez váhání se vrhl na scénu.

Když se dostal k budově, policie nikomu nedovolila vstoupit. Jermaine věděl, že se jeho matka bez pomoci nikdy nedokáže dostat do bezpečí, protože byla upoutána na lůžko. S využitím svých dovedností v oblasti zastřešování a stavby konstrukcí opatrně vyšplhal na 19patrovou budovu, jež byla v té chvíli v ohni, aby zachránil svou nemocnou matku z 15. patra. Celé to zvládl se zlomenou kyčlí.

Zdroj: faithpanda.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce