Přirovnávají ho k lidskému pavoukovi a jeho hrdinský čin se stal hitem internetu! Důvod, proč se muž rozhodl vrhnout na 19patrovou hořící budovu, si získal srdce miliónu lidí po celém světě

Je úžasné sledovat některé lidi, kteří se rozhodnout podstoupit něco, co ostatní nedokáží nebo nechtějí. Takovým příkladem je i 35letý Jermaine z Philadelphie, jenž se přes noc stal hrdinou. Riskoval totiž život, aby zachránil svou nemocnou matku před plameny. Jednalo se o naprosto nezištný akt lásky, kde mohl položit svůj život za život milované osoby. Jakmile byl totiž od zdravotní sestry informován, že byt jeho 65leté matky hoří, bez váhání se vrhl na scénu.

Když se dostal k budově, policie nikomu nedovolila vstoupit. Jermaine věděl, že se jeho matka bez pomoci nikdy nedokáže dostat do bezpečí, protože byla upoutána na lůžko. S využitím svých dovedností v oblasti zastřešování a stavby konstrukcí opatrně vyšplhal na 19patrovou budovu, jež byla v té chvíli v ohni, aby zachránil svou nemocnou matku z 15. patra. Celé to zvládl se zlomenou kyčlí.

Zdroj: faithpanda.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce

„Je to moje matka, tady neexistují žádné hranice,“ řekl Jermaine. Jeho statečnost byla zachycena na kameru a sdílena po celém internetu. Tento hrdinský čin si získal srdce miliónu lidí a některé titulky jej dokonce přirovnávali ke komiksovému hrdinovi Spidermanovi. „Myslím si, že kdyby šlo o kohokoli jiného, udělá to samé. Nikdo nechce jen nečinně přihlížet tomu, jak ztrácí svou matku,“ řekl skromně Jermaine. Všichni obyvatelé budovy jsou nyní v bezpečí.

Podívejte se na tento hrdinský čin na níže uvedeném videu:

Jak se vám dnešní příběh líbil? Dokázali byste udělat to samé jako Jermaine? Neváhejte sdílet jeho skutek mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: faithpanda.com