Tragická zpráva o smrti 18měsíční holčičky, jež vypadla z 11. patra výletní lodi, se dotkla srdcí milionů lidí po celém světě. Nyní má její rodina jedinou otázku…

Chloe, 18měsíční holčička, vypadla z 11. patra výletní lodi Freedom of the Seas (Svoboda moří), zatímco kotvila ve městě San Juan v Portoriku. Nyní se její rodina samozřejmě ptá na okolnosti týkající se její smrti a toto prohlášení vydala prostřednictvím svého právníka: „Proč by někdo na celém světě nechával otevřené okno, jenž je součástí celoskleněné stěny plné oken v dětském prostoru?“

Výlet v Karibiku se změnil v neštěstí

Batole bylo se svým dědečkem na karibské výletní lodi, když tu náhle se stalo neštěstí a dítě vypadlo z 11. patra lodi. Oba se nacházeli v dětském koutku obloženém čirým sklem. „Dědeček vysadil malou holčičku na zábradlí a tam, kde si myslel, že je sklo, protože se to jevilo logicky, žádné sklo bohužel nebylo,“ sdělil médiím rodinný právník.

V jednu chvíli tam byla a v druhou se rozhodla dotknout skla a najednou zmizela pryč. Teď má rodina malé Chloe jedinou otázku: „Proč bylo okno otevřené?“ Společnost, jenž pořádala tuto plavbu, vydala prohlášení, že ji událost hluboce zarmoutila. „Poskytli jsme rodině potřebné zdroje, ale z důvodu respektování jejího soukromí nemáme v plánu incident dále komentovat,“ uvedla společnost.

I přesto, že si myslíte, že je vaše dítě v bezpečí, mohou nastat situace, které by nikoho z nás nikdy v životě nenapadly. Opatrnosti není nikdy dost a to je třeba mít na paměti. Sdílejte tento smutný příběh mezi svými přáteli a rodinou a varujte je před skrytými nebezpečími.

Zdroj: en.stories.newsner.com