Vyděšená maminka varuje před jeslemi. Své roční dítě si vyzvedávala s bolestivými puchýři na chodidlech. Důvod zranění je zarážející

Když svěřujeme své děti do péče jiných, děláme to s vědomím toho, že se jedná o profesionální pečovatele, kteří ví, co dělají. Bohužel, to není dnešní případ! Zde došlo k tragické události kvůli špatnému rozhodnutí zaměstnance, jenž pracoval v těchto dětských centrech. Naštěstí se nejedná o běžnou událost, ale jakmile se jedná o děti, každá chyba může mít zničující následky.

Když maminka Tiffanie vyzvedla svou roční dcerku ze školky, začala křičet, jak byla v šoku. Nemohla uvěřit tomu, co vidí na dětských nožičkách – popáleniny druhého stupně. Malé puchýřky a červené skvrny byly po celých jejích chodidlech a Tiffanie měla samozřejmě otázky, jak se něco takového vůbec mohlo stát. „Tvrdili mi, že šla na hřiště bez bot, protože ten den měla průjem, který se dostal až do jejích botiček,“ vypráví Tiffanie.

Zaměstnance školky nenapadlo jak může být vyhřátá zem horká a poslali batole ven bez bot. „Vždyť je to obyčejný selský rozum, že nepošlete dítě ven bosé v takových vedrech. Moje dítě bylo zanedbáno a já chci, aby to lidé věděli. Když jsem viděla její nohy z poloviny plné puchýřů, zlomilo mi to srdce,“ dodala Tiffanie, která svou dceru vzala okamžitě na pohotovost a incident nahlásila na policii.

Nyní už Tiffanie nedůvěřuje školkám ani žádným pečovatelským centrům.

Sdílejte tento příběh mezi svými přáteli a rodinou a především rodiči, aby byli všichni varováni před podobnými případy.

Zdroj: en.stories.newsner.com