Žena se dělila o nájem se svým přítelem. Po dlouhých osmi letech odhalila podvod netušených rozměrů

Správa financí není často jednoduchá. Ve vztazích se jedná o jeden z nejčastějších důvodů k hádce. Někdy se dvojice rozhodne, že společný rozpočet bude mít na starosti pouze jeden z nich, aby se předešlo výměně názorů, ale o to víc se schyluje k bouřce. Jako například u této ženy, která se svým přítelem 8 let platila nájem napůl.

Každý měsíc deset tisíc

V tomto šokujícím příběhu se žena jménem Laura stala obětí zcela nečekaného podvodu, jehož strůjcem byl člověk, kterému důvěřovala nejvíce. Neměla důvod pochybovat o úmyslech svého přítele, strávila s ním dlouhých 8 let. Bydleli v pronajatém bytě, oba chodili do práce a oba se také dělili o nájem. Lauřina část činila 382 euro měsíčně, zhruba 9 500 korun.

Dům nejlepšího přítele

Lauřin přítel tvrdil, že dům s byty k pronájmu patří rodinnému příteli, proto také našli bydlení tak levně. Jinak by částka byla mnohem vyšší. Ve skutečnosti ale celý dům patřil Lauřinu příteli, který jej zdědil po rodičích. Za všechny ty roky žena zaplatila svému příteli částku 36 638 euro, v přepočtu asi 900 000 korun. Muž byl schopen celá ta léta podvádět svou partnerku bez jakýchkoliv výčitek i přesto, co s ní takou dobu sdílel svůj život.

Teď už si na své finance dá pozor

I když nevíme, co přesně Laura udělala poté, co zjistila šokující pravdu, věříme, že nyní si už na své finance dává větší pozor, a ještě více na to, do koho vloží svou důvěru.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Astucesnaturelles.net