Proč je dobré vybrat si kontaktní čočky od Johnson&Johnson?

Společnost Johnson&Johnson byla založena v USA v roce 1886. Mimo další odvětví se zabývá oblastí péče o zdraví a je uznávaným světovým výrobcem produktů pro péči o oči a korekci jejich vad. Jako první uvedla na trh oblíbené měkké kontaktní čočky ACUVUE®. O deset let později v 90. letech představila tehdy přelomové unikum ve světě kontaktních čoček a to úplně první jednodenní kontaktní čočky. Aktuálně společnost Johnson & Johnson pokračuje ve výrobě a vývoji nových materiálů a technologií. Tím se řadí na přední místo ve svém oboru a je celosvětově oblíbena.

Proč si vybrat právě kontaktní čočky ACUVUE®?

Pro každého člověka je jeho zrak velmi důležitý, a proto je také nutné o své oči pečovat. V případě, že mají vaše oči zrakovou vadu, pak je nutné volit to nejlepší dostupné řešení a produkty nejvyšší kvality.

Během posledních několika let byly kontaktní čočky ACUVUE® jasnou volbou číslo jedna mezi nositeli kontaktních čoček po celém světě. Důvod je jasný a jednoduchý. Kontaktní čočky ACUVUE® jsou první silikon-hydrogelové čočky, které zajišťují maximální propustnost kyslíku a jejich nošení je velmi pohodlné.

Maximální pohodlí po celou dobu nošení

Konstrukce kontaktních oček ACUVUE® je velmi tenká. Při jejich výrobě jsou používány měkké a pružné materiály, které skvěle propouští kyslík do oka. Společnost Johnson & Johnson má patentovanou zvlhčující technologii, který poskytuje optimální komfort nošení.

Ochrana očí před UV zářením

Stejně jako vaši pokožku je důležité chránit i vaše oči před UVA a UVB zářením. Všechny kontaktní čočky ACUVUE® obsahují UV filtr, který blokuje více než 98% UVB paprsků a 85% UVA paprsků. Při nošení kontaktních čoček ACUVUE® doporučujeme nosit kvalitní sluneční brýle, které ochrání i oční okolí vašich očí. Velmi důležité je chránit oči také proti odraženému světlu od sněhu, písku nebo vody. Sluneční paprsky jsou po odrazu intenzivnější, a proto je správné oči chránit na pláži, lyžích nebo u vody.

Nejoblíbenější varianty kontaktních čoček ACUVUE®

  • 1-DAY ACUVUE® MOIST

    Jednodenní kontaktní čočky 1-DAY ACUVUE® MOIST jsou ideální volbou pro začínající i zkušené uživatele. O tento typ kontaktních čoček se nemusíte nijak starat, jednoduše je ráno nasadíte do očí a večer vyhodíte do odpadového koše. Každý den tak máte hygienicky nezávadný nový pár. Tyto čočky jsou vhodné pro alergiky, pacienty se syndromem suchého oka. Také je velmi často využívají lidé, kteří běžně nosí dioptrické brýle.

  • ACUVUE® OASYS

    Charakteristickou vlastností pro čočky ACUVUE® OASYS je vysoká ochrana před UV-A zářením (až 95%) a UV-B zářením (až 99%). Jsou obohaceny o značku pro lepší manipulaci, proto jsou vhodnou volbou pro začínající nositele kontaktních čoček. Tyto dvoutýdenní kontaktní čočky můžete nosit dva týdny nebo jeden týden kontinuálně.

  • ACUVUE® OASYS for ASTIGMATISM

    Tyto dvoutýdenní kontaktní čočky mohou být díky svým vlastnostem používány také nepřetržitě po dobu jednoho týdne. Jsou skvělou volbou pro pacienty trpící astigmatismem, kteří mají vysoké nároky na pohodlné nošení čoček. Využívají je také pacienti, kteří hodně času tráví u počítače, trpí syndromem suchého oka nebo potřebují dodatečně zvlhčovat oči pomocí očních kapek.