Opilý řidič na Štědrý den srazil náctiletého chlapce. Ze srdceryvného vyjádření policistky z místa činu vás zamrazí

Drama, které se nikdy nemělo stát, hluboce zasáhlo policistku Tori DelliCarpini, která na místo tragédie dorazila jako první. Situace byla o to smutnější, že se stala na Vánoce a byla osudnou pro teprve 14letého chlapce jménem Andrew Nguyen. Tori se musela vyjádřit ze svého smutku na sociálních sítích.

Policistka se vyjádřila na sociálních sítích

Tori napsala důležitá slova, která zveřejnila na internetu:

“Na Štědrý den ráno jsme obdrželi výzvu ke smrtelné kolizi, při níž přišel o život rukou opilého řidiče nevinný 14letý chlapec. Viděli jsme trosky, úlomky aut, hrdinský boj záchranářů a hasičů o lidský život. Viděli jsme rodiče, které jsme museli odtáhnout od jejich mrtvého dítěte.”

Rodiče by neměli přežít smrt dítěte

“Žádný rodič by neměl přežít smrt vlastního dítěte. Tato událost mě tak zasáhla, že se nemohu dát dohromady. Bolelo mě srdce při pomyšlení na všechny ty tragédie, které měly za následek ztrátu tolika nevinných životů. Tato rodina ztratila syna na Štědrý den ráno. Nikdy se to nemělo stát.”

Dárky pro syny, které nikdy neotevře

“Dnes večer, před směnou, jsem koupila obyčejný košík bílých květin a přání pro rodinu. Každý z nás, kdo byl na místě nehody, prožil tuto tragédii po svém. Všichni jsme společně šli k chlapcovým rodičům a stáli u dveří jejich domu. Někdo z rodiny nám otevřel a pozval nás dovnitř.”

“Když jsme se všichni tísnili stranou v obývacím pokoji, chlapcův otec sešel ze schodů, zjevně rozbolavělý od zranění. Jeho žena zůstala nahoře, příliš trpěla na to, aby se objevila mezi cizími lidmi, natož aby o této tragédii mluvila. Nevěřili, že jsme se na ně přišli podívat a podpořit je. Když jsem tam seděla, všimla jsem si vánočních dárků pro jejich syna, dárků, které nikdy neotevře.”

Silnice není hřiště

“Jeden ze strýců nás požádal, abychom se všichni seskupili k sobě na fotku. Nechtěla jsem, protože jsem se cítila trapně. Doufám však, že nebude synonymem bolesti, ztráty a smutku, ale lásky, podpory a soucitu od cizích lidí. Když jsme odcházeli, abychom se vrátili ke svým rodinám, otec a strýc se s námi loučili v slzách a potřásli si námi rukama. Nepíšu to pro uznání. Chci, abyste si uvědomili, jakou bolest může nezodpovědné rozhodnutí způsobit.”

“Silnice není hřiště. Pili jste – neřiďte. Nedělejte to. Zeptejte se někoho, zavolejte si taxi, jeďte autobusem, jděte pěšky, zůstaňte s přáteli, zavolejte třeba policii, ale nepijte alkohol! Mluvte o tom. Upozorněte děti a členy rodiny. Žádný věk není „příliš starý“ nebo „příliš mladý“ na uvědomění. Tato rodina už nikdy nebude kompletní. Jedno vánoční ráno navždy změnilo její osud. Odpočívej v pokoji, chlapče, nebudeš zapomenut.”

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Littlethings.com