Pronajměte si apartmán během výletu do víru města Prahy

Během vícedenní návštěvy Prahy se rozhodně nevyhnete otázce spojené s ubytováním. Pokud v hlavním městě nemáte příbuzné či známé, budete muset zvolit některé z ubytovacích zařízení. A jaké si vybrat?

Drahý hotel nebo finančně dostupný apartmán?

Jako první možnost ubytování v Praze Vás jistě napadne volba hotelu. V případě, že si chcete dopřát non-stop servis, bude pro Vás tou ideální volbou. Počítat však musíte se značně vysokou cenou a nedostatkem soukromí. To bývá způsobeno neočekávaným příchodem hotelového personálu. Řídit se rovněž budete muset několika pravidly počínaje předem stanoveným časem check-inu a check-outu. Dopřejte si raději dostatek soukromí a pohodlí za férovou cenu a využijte pronájmu apartmánu v Praze.

Pronájem apartmánu v Praze Vám zajistí dokonalé soukromí

Pronájem apartmánu v Praze se Vám vyplatí i z mnoha jiných faktorů, než jen z hlediska levnější varianty oproti hotelu. Na své si přijdou především početnější skupiny a rodiny s dětmi, kteří si z široké nabídky apartmánů vždy vyberou. V apartmánových pokojích se budete cítit mnohem více jako doma. Důvodem je především možnost vlastního stravování v dostupných kuchyňkách. V apartmánech naleznete vše, co ke svému pobytu budete potřebovat. Nebudete se tak muset dělit s cizími lidmi o sociální zařízení, které je nedílnou součástí apartmánů. 

Kuchyňský kout a vlastní koupelna je v pronajatém apartmánu v Praze samozřejmostí

Ubytovna Praha nabízí apartmány různých variant pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Pronájem apartmánu v Praze Vám zajistí vybavené pokoje s kuchyňským koutem a mrazákem, vlastním WC a koupelnou. U vícepokojových variant apartmánů se poté můžete těšit na kuchyň s jídelnou a dvěma koupelnami. Pro náročnější návštěvníky je možnost apartmány dovybavit televizí či minibarem!