Žena s nejvýraznějším obočím ve Velké Británii. Když se ukázala bez make-upu, lidé ji nemohli poznat

Sammie-Jo Hailford je 27letá žena z Velké Británie, která se může pyšnit nejhustším obočím v celé zemi. Poté, co se na internetu rozšířilo její video znázorňující její nový vzhled, rozhodla se ukázat se i bez svého extrémně výrazného make-upu. Rozdíl je ohromující.

Nejhustší obočí v Anglii

Zřejmě se nejedná o titul, o který by usilovala každá žena, ale Sammie se jím rozhodně může pyšnit. Mladá žena chce vypadat jinak než většina lidí, proto se rozhodla, že bude ženou s nejhustším obočím v celé Velké Británii. Příroda ji však neobdařila výrazným obočím, proto si Sammie pomáhá líčením. Používá černé oční linky, aby bylo její obočí pořádně vidět, a to se jí rozhodně daří.

Chce více a více

Obočí si začala malovat asi před rokem a nyní chce výraznější a výraznější. Nedokáže přestat. Mladá maminka, která má na TikToku více než 120 000 sledujících, ale potvrdila, že velké spoustě lidem se její vzhled příliš nelíbí. Někteří se jí dokonce vysmívají.

Je v pořádku vypadat jinak

Sammie je však se svým vzhledem spokojená a nehodlá na něm nic měnit. Chce lidem ukázat, že je v pořádku vypadat jinak. Rozhodla se ale také ukázat svým sledujícím bez make-upu. Ti, kteří sledovali její video online, potvrdili, že by ji vůbec nepoznali. Většina ji také za její přirozený vzhled chválila, přirozená krása podle jejích fanoušků vždy vítězí. Navzdory mnoha komplimentům však Sammie zůstává věrná svému hustému obočí, dle jejího názoru ji lépe charakterizuje. „Miluji se s make-upem i bez něj. Ale musím přiznat, že toto líčení preferuji, protože se v něm cítím svobodná a odvážná,“ tvrdí Sammie.

Úvodní obrázek: Se souhlasem Sammie-Jo Hailford, Zdroj: Dailyrecord.co.uk