Bývalý herec se stal mužem, pro kterého je nejdůležitější rodina. Uvědomil si, co je v životě skutečně podstatné a adoptoval 7 sirotků

Spousta peněz a finanční nezávislost možná některé lidi udělá do značné míry šťastnými, ale tento muž ve svém životě našel něco mnohem významnějšího. Vzdal se svého dosavadního života v luxusu, aby naslouchal svému srdci a stal se otcem 7 dětí.

Splnil si sen stát se hercem

Diego Bustamante žije od svých 30 let v Buenos Aires v Argentině. Ušel dlouhou cestu, aby se dostal tam, kde je nyní. Svět mu leží u nohou. Splnil si svůj sen stát se hercem. Diego původně studoval zemědělství, ale rozhodl se školu opustit, odstěhovat se do Mexika a věnovat se své vášni pro drama. Nakonec však našel v životě zcela jiné poslání.

Cítil se osamělý

„Mexiko mi umožnilo uvědomit si, jak moc se cítím osamělý, a přimělo mě změnit svůj příběh. Vrátil jsem se do Buenos Aires z několika důvodů. Znovu jsem se spojil se svou rodinou a vyléčil staré rány a vrátil se k františkánům, kteří ve mně zaseli semínko,“ vzpomíná Diego. Nyní pochopil, jaký je jeho smysl života, a sice pomáhat druhým. Svůj nový domov nakonec našel v Saltě.

Založil organizaci na pomoc místním komunitám

Právě zde založil občanské sdružení Pata Pila na pomoc místním komunitám. Ovšem to byl teprve začátek. V roce 2014 se Diego seznámil se 6 bratry, Willem, Patou, Mariem, Maxem, Juanem a Arielem, kteří potřebovali pomoc. Nakonec objevil i sedmého sourozence, jedinou dívku jménem Juanita. Do dětí se okamžitě zamiloval. Všech 7 sourozenců nakonec adoptoval.

Láska není o vlastnictví

Přestože se Diego stal rodičem těchto 7 dětí, povzbuzuje je, aby zůstaly v kontaktu se svými biologickými rodiči. „Jsem po jejich boku jako každý otec nebo matka, ale nechci jim nahrazovat rodiče. Nejsem jejich otec a neočekávám, že mi tak budou říkat,“ uvádí na pravou míru Diego. Starat se o 7 dětí je samozřejmě veliká výzva, ale Diego říká, že starší děti mu hodně pomáhají, není na to všechno sám.

Bývalý herec zahrnutý luxusem se stal skutečným mužem, pro kterého je rodina nejdůležitější věc na světě. Uvědomil si, co je v životě skutečně podstatné, nyní věnuje veškerý svůj čas a energii své rodině.

Úvodní obrázek: Se soulasem Diego Bustamante, Zdroj: Filantropikum.com