Znamení zvěrokruhu, která se rozpláčou při každé příležitosti. Ovládají je jejich emoce. Jste mezi nimi i vy?

Snadno se rozpláčete při jakékoli dojemnější chvíli? Pokud ano, zřejmě jste se narodili v některém z těchto znamení zvěrokruhu. Jsou totiž velmi emotivní, citlivá, neustále vystrašená a úzkostlivá. Nedokážete snést, když někdo ubližuje druhým, každý příběh se vás silně dotýká, i když s ním nemáte vůbec nic společného. Zde je seznam znamení zvěrokruhu, která se rozbrečí při každé příležitosti.

Rak

Je jedním z nejemotivnějších a nejcitlivějších znamení zvěrokruhu. Pocity a emoce považuje za velmi cenné, a tak dává velký pozor na to, aby svými činy i slovy nikoho nezranil. Snadno se však zraní on sám, ale bolest mu nevadí, protože ji považuje za součást svého růstu.

Beran

Může se zdát jako velmi zuřivý a silný, ale pod tvrdým zevnějškem se skrývá velmi citlivá a emocionální osoba. Má tendenci rychle reagovat na prudké hádky. I když působí svéhlavě, často odchází na osamocené místo, kde by mohl plakat a zpracovávat své emoce.

Vodnář

Je introvert a často velmi plachý. Neotevírá se ostatním lidem snadno, dává si na čas, protože se bojí zranění. Nedokáže dobře zpracovávat bolest. Špatně snáší kritiku, často končí s pláčem.

Ryby

Nebojí se věci cítit, řídí se svými emocemi, nebrání se prožívat ty nejsladší a nejbolestivější pocity, jaké život nabízí. V určitých situacích mohou být velmi zranitelné, ale Ryby si dokážou se vší poradit.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Horoscope.com