Pronásleduje vás nějaké číslo? Podívejte se, co to podle numerologie znamená

Máte pocit, že kam se hnete, tam vidíte některé číslo? Může být na billboardu, autobuse, v novinách, na domech – je prostě všude, kam se podíváte. Nebojte, neblázníte. Je to možná jen nějaké znamení. Třeba vám chce vesmír něco sdělit. Numerologie je právě tím oborem, který vám může dát odpověď na otázku, proč vás určité číslo pronásleduje a nedá vám pokoj. Vyřešte tento fenomén opakujícího se čísla a přijměte informaci z vesmíru.

Číslo 1

Pokud vidíte všude číslo jedna, může to být znamením, že přichází něco nového. Jednička je totiž v numerologii vnímání jako číslo stvoření. Znamená to, že vás čeká nová cesta, na kterou byste měli vykročit. To je překvapivé zejména pro ty, kteří si myslí, že jejich život již nemá smysl.

Číslo 2

Kam se podíváte, tam je číslo dva? Tak možná vám chce vesmír říci, že se máte řídit svou intuicí. Ta vám totiž radí správně, na rozdíl od vašeho okolí nebo třeba rozumu a logiky. Jednejte podle své intuice a jednejte tak okamžitě. Může jít jen například o to, že chcete druhému sdělit, jak moc pro vás znamená. Pokud přemýšlíte o změně kariéry, je nyní vhodný čas. Nikdy nevíte, jak dlouho dveře zůstanou otevřeny. Jednejte tedy co nejdříve.

Číslo 3

Všude samá trojka? I toto číslo má v numerologii svůj význam. Znamená, že byste se měli více věnovat sami sobě. Zahrnuje to nejen vaše tělo, ale také mysl.

Číslo 4

Pokud opakovaně vidíte číslo čtyři, můžete to znamenat, že všechno bude v pořádku. Odborníci na numerologii si totiž povšimli, že když v době stresu toto číslo viděli, všechno nakonec dopadlo dobře.

Číslo 5

Toto číslo je zajímavým znamením vesmíru, který se vám snaží říci, že vás brzy čeká velká změna. O tuto změnu nebudete muset bojovat, je řízena něčím vyšším, božskými bytostmi. Z těchto změn nemusíte mít strach. Na začátku se sice mohou vyskytnout problémy, ale nebojte se, vše se brzy vyjasní.

Číslo 6

Obvykle toto číslo považujeme za satanovo číslo, nic co by bylo příjemného. Takže pokud máte pocit, že jste jím obklopeni, asi to na vás nepůsobí dobře. Ale nebojte se, šestka nemusí být jen znamením zla a smrti. V numerologii se věří, že toto číslo je spojeno s něhou a péčí. Pokud se tedy ve vašem životě hodně objevuje, zřejmě se vám vesmír snaží říct, abyste byli opatrní. Něžní a jemní lidé se totiž mohou snadno stát obětí zlých a nepřejících lidí.

Číslo 7

Toto číslo nazýváme šťastným číslem. V numerologii je to energetické číslo plné duchovnosti. Vesmír vám říká, abyste pokračovali v dobré práci, kterou jste dosud dělali. Ve svém současném stavu se příliš necítíte. Stále se učte a posuňte se kupředu.

Číslo 8

Jedná se o číslo rovnováhy. Vaše finance, vztahy nebo duševní zdraví mohou být příliš nakloněny negativu.

Číslo 9

Začněte se připravovat na nový začátek.

Úvodní obrázek: Pixabay, Zdroj: Medium.com