Devět měsíců spolu strávili v děloze a vytvořili si nerozbitné pouto. První společná koupel dvojčátek dojala oba rodiče k slzám

Pro většinu lidí vyžaduje budování vztahu s čas. To se může stát během několika týdnů, měsíců nebo někdy dokonce let. V případě dvojčat však toto zvláštní pouto přichází přirozeně. Říká se, že dvojčata se dokážou vcítit jeden do druhého a umí rozeznat i to, když se ten druhý cítí smutný nebo veselý. A to vše, i když je od sebe dělí neuvěřitelně velká vzdálenost. Tato myšlenka není vůbec tak šílená, protože pravdou je, že dvojčata už měla 9 měsíců na to, aby si mezi sebou vybudovala pouto. V devíti z deseti případů se cítí propojená, i když jsou od sebe někdy tisíce kilometrů daleko.

Bratři jaksepatří

I když byste zpočátku mohli očekávat, že děti nebudou mít ponětí, kde přesně jsou a kdo je vedle nich, reakce těchto dvojčat vás ohromí. Nejen, že tito bratři zůstávají neuvěřitelně klidní, skoro to vypadá, jako by si mysleli, že ještě plavou společně v matčině bříšku.

Dvojčata vždy sdílí zvláštní pouto

Je známo nespočet případů, kdy dokonce dvojčata byla při porodu oddělena, ale po čase se setkala a zjistila, že mají daleko více společného, než by se mohlo na první pohled zdát. To vše navíc i přesto, když byli vychováváni zcela jinými lidmi a měli jiné zázemí a prostředky. Je fascinující, jak mnoho je uloženo v genetice a dříve nebo později se to nějak projeví. Vědci si nad tímto zvláštním fenoménem dodnes lámou hlavu.

Negativní životní situace mohou vztah poškodit

Stává se sice i to, že si dvojčata nevytvoří pevný vztah nebo se dokonce z nějakého důvodu nesnáší, ale vždy je to až následkem nějakých životních událostí. I přes negativní pocity vůči druhému ale dokážou rozpoznat, pokud má nějaké trápení a jsou s ním až takřka osudově spojeni. Toto video je toho jasným důkazem.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Nieuwsfeitje.nl