Porotce protočil panenky, když puberťačka řekla, co zazpívá za skladbu. Svým pěveckým vystoupením ale odrovnala všechny v sále

Skoro nikdo nedokáže odzpívat písně Arethy Franklin, ani někteří nejlepší zpěváci. Právě proto nebyl porotce známého televizního pořadu Británie má talent zrovna nadšený, když si vystupující dívka Destiny vybrala právě píseň Think od Arethy Franklin. Všichni očekávali, že to pro 14letou dívku z Malty bude příliš silné sousto.

Složitý rozsah, text i rytmus

Tato píseň je velice složitá právě díky jejímu rozsahu, textu i rytmu. Je to jedna z nejnáročnějších písní všech dob. Nicméně Destiny se toho nezalekla. Byla připravená se s výzvou poprat a ukázat všem, jak vážne to se svou pěveckou karierou myslí.

Dívka byla zahrnuta komplimenty

Porotce nakonec neřekl žádnou kritiku ani ostrá slova, ozývala se jen samá chvála. Dokonce zašel až tak daleko, že jí dal několik výjimečných komplimetů. Například mluvil o tom, jak dlouho čekal, až uvidí někoho, kdo by skutečně mohl být hvězdou. Konečně tu osobu našel.

Všichni řekli ano

Není žádným překvapením, že všichni čtyři porotci řekli velké ANO jejímu vystoupení. Destiny nadšeně s úsměvem přijala postup do dalšího kola souteže. Dívka je velmi talentovaná. Skoro nikdo nedokáže zazpívat tuto píseň od Arethy tak, jako ona. Určitě to dotáhne daleko ve své pěvecké kariéře a bude zajímavé sledovat, jak se jí daří nejen v soutěži, tak i mimo ni.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Apost.com