Tatínek po 2 letech oholil plnovous. Sám sebe sotva poznával, natož pak rodina, především děti. Jejich reakci se rozhodl natočit na video

Reakce dětí na nečekané situace je k nezaplacení. Na internetu snad neexistují vtipnější videa, šlapou jim na paty jen ty s domácími zvířátky. Před několika měsíci se na známé platformě YouTube objevilo video, v němž jednu z takových situací můžete vidět. Tatínek se rozhodl oholit svůj plnovous. Rodina jej 2 roky neviděla bez vousů.

Odvážný krok

Mladý muž si svůj plnovous pěstoval dlouhé 2 roky. Dosahoval mu až k hrudníku. Nyní se odhodlal k odvážnému kroku a oholil si jej. Nejenže o několik let omládl, ale jeho tvář jako kdyby patřila někomu jinému. Sám sebe sotva poznával, natož pak jeho rodina, především děti. Jejich reakci se rozhodl natočit na video.

Video se stalo hitem

Nedávno se na YouTube objevilo video, v němž jeho autor oholil po 2 letech svůj plnovous a byl zvědavý, jak zareaguje jeho rodina. Vše nahrával na mobilní telefon. Záznam dosáhl více než 1,5 miliónu zhlédnutí a mnoho uživatelů pod ním zanechalo několik obdivuhodných komentářů. Všem se líbila reakce rodiny.

Děti zůstaly s pusou dokořán

Muž na videu uvedl, že ho jeho děti neviděly bez vousů dlouhé 2 roky, proto se rozhodl zachytit jejich reakci na kameru, když vstoupil do kuchyně již oholen. Všichni zůstali s pusou dokořán. Jeden ze synů se dokonce musel přesvědčit natolik, že si šel na tatínkovu tvář sáhnout. Nikdo se však nelekl, že by se v místnosti objevil cizí muž, moc dobře věděli, že je to jejich táta. Přesto jejich překvapivé výrazy byly skutečně upřímné.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Postal Reptiles