Recyklace nepoužívaného vybavení. Proměňte tenisovou raketu v dekorativní zrcadlo

V žádné domácnosti by neměla chybět zrcadla. Prostoru dodávají elegantní a nápaditý vzhled, protože místnost opticky zvětšují a přinášejí do ní více světla. Malá i velká zrcadla tak mohou úžasně zvýšit estetiku obývaného prostoru. Navíc, když jsou i samotná zrcadla originálními kousky, je to další bonus navíc. A my víme, jak jedna taková vyrobit.

Zrcadla ze starých tenisových raket

Nejenže svůj domov obohatíte o originální doplňky, pomůžete i životnímu prostředí tím, že zrecyklujete staré tenisové rakety, které by v jiném případě skončily v popelnici. Nejdříve si obkreslete přesný tvar rakety na papír, abyste mohli upravit zrcadlo přímo na míru. Mělo by se snadno vejít do tenisového rámu. Pokud zrcadlo nedokážete sami vyříznout, obraťte se na odborníka a nechte si jej upravit na zakázku v jakékoli sklárně.

Jakmile bude zrcadlo připraveno, naneste na jeho zadní stranu lepidlo na zrcadla nebo sklo a pevně přitlačte na struny tenisové rakety. Nechte schnout po dobu minimálně 24 hodin. A máte hotovo. Nyní máte připravené stylové zrcadlo do vaší domácnosti, které jí dodá jedinečnost a originalitu.

Obrázky: Pixabay, Homecrux