Reportér se snažil dělat svou práci, ale neodbytný zvířecí návštěvník mu nedal pokoj. Jak celý rozhovor dopadl?

Příběhy se zvířaty jsou často velmi veselé a dokážou pobavit i ty, kteří  němé tváře nemají zrovna v lásce. Někdy mohou ale narušit zcela seriózní situace a přeměnit je vlastně ve frašku. Něco podobného se nedávno stalo reportérovi z Brazílie, který byl zrovna před policejní stanicí a snažil se natočit reportáž do místního televizního zpravodajství. Do cesty se mu ale připletla poměrně neodbytná kočka a takhle to dopadlo.

Neodbytný návštěvník

Artur Lira je zkušeným televizním reportérem, ale podle jeho slov se mu nic podobného nikdy předtím nestalo. Během natáčení se mu pod nohy připletla kočka, která se velmi hlasitě dožadovala pozornosti nejen jeho, ale i kameramana. Když Artur pochopil, že se chlupatého návštěvníka skutečně nezbaví, začal se smát jeho neodbytnosti a vytrvalosti.

A svačina by nebyla?

Kočka byla zřejmě hladová a snad doufala, že od reportéra nebo kameramana získá nějakou dobrou svačinu. Jakkoliv se ji oba muži snažili odehnat alespoň na dobu, než by natočili reportáž, ukázalo se to jako zcela nemožné. Černobílý návštěvník se jim vytrvale pletl pod nohy, a dokonce brzy pochopil, že pokud bude na kameře, jen tak jej nemohou ignorovat.

Známá obyvatelka

Brzy se ukázalo, že se jedná o dobře známou firmu. Byla to toulavá kočka, která ale měla právě u policejní stanice svůj rajon. Strážníci se prý vždy starali o to, aby měla co jíst a pít a patřila vlastně k místním maskotům. Není tedy překvapením, že se kočka dožadovala tak neodbytně něčeho dobrého na zub – byla na to prostě zvyklá a jen stěží mohla pochopit rozdíl mezi strážníkem a reportérem, který se zrovna připletl na toto místo.

Úplně vyvedený z míry

Artur Lira byl ze setkání s kočkou tak vyveden z míry, že si usmyslel, že ji adoptuje. Tedy pokud kočka bude chtít – tato stvoření bývají poměrně dost svéhlavá, takže je možné, že si kočka raději vybere nespoutanost a svobodu.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Viralvideosgallery.com