Řidič zaparkoval přes dvě parkovací místa a naštval souseda. Rozhodl se mu proto udělit lekci. Potřeboval jen kus papíru a tužku

Kdo z nás se alespoň jednou za život nesetkal s člověkem, který by zkoušel naše nervy a trpělivost svým specifickým parkováním? Schopnosti některých řidičů jsou v tomto ohledu často zanedbatelné. Jeden muž se rozhodl udělit svému sousedovi lekci a ukázal mu, jak správně parkovat.

Parkovací pruhy jen pro dekoraci

Příběh o neúspěšném parkování a napomenutí se objevil v The Sun a okamžitě zaujal všechny, kdo si o něm přečetli. Jistý řidič zaparkoval na dvou parkovacích místech. Nevadilo mu, že pruhy byly speciálně namalovány, aby označovaly hranice. Prostě přijel, zaparkoval a odešel.

Manuál, jak se parkuje

To se nelíbilo sousedovi, který se rozhodl, že muže napomene a ukáže mu, jak se má správně a slušně parkovat. Za stěračem řidiče se obratem objevil kus papíru s jasným vzkazem. V něm bylo obrázkové znázornění, jak se parkovat má a jak zaparkovala dotyčná osoba. U prvního obrázku byla dokreslena fajfka, že tak je to správně, u spodního obrázku křížek, že takto se to rozhodně dělat nemá. Muž si se vzkazem skutečně vyhrál.

Vzkaz rozhodně zaujal

Napomenutí zaujalo jednoho z kolemjdoucích, který se rozhodl vzkaz vyfotografovat a zveřejnit na internetu. „Parkovací mistr“ svým chováním ztěžoval parkování dalším lidem. Někdo by mohl využít parkovací místo hned vedle, ale takto řidič zabral hned dvě. Názory uživatelů internetu na obrázkovou připomínku se různí. Jedni říkají, že je to příliš ubohé, druzí, že si takovou lekci řidič zasloužil.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Nypost.com