Rodiče z bezpečnostních důvodů nainstalovali do pokoje dětí kameru. Po přehrání se nestačili divit, co děje, když zhasnou

Mít kameru v pokoji svých malých dětí je další z možností, jak zajistit jejich bezpečnost. Pro takový krok se rozhodli i rodiče sourozenců Vivi a staršího bráchy Levie. Ovšem kamera může zachytit nejen potenciální nebezpečí, ale také rozkošné momenty ze soužití sestry a bratra v jednom pokoji.

Video si získalo srdce uživatelů internetu

Poté, co pár rodičů viděl záběry z okouzlujícího momentu, kdy jejich syn pomáhá sestře vstát z postele, rozhodl se podělit se o záběry se světem. Rozkošná situace si získala srdce mnoha uživatelů internetu a brzy se video stalo virálním.

Přichází správný čas na hraní

Pokud vyrůstáte a sdílíte pokoj se sourozenci, možná si pamatujete, že ne vždy jdete spát hned poté, co maminka nebo tatínek zavře dveře od pokoje. Proč byste také měli, když váš sourozenec leží jen pár metrů od vás a rodiče vás nehlídají. Nastal ten správný čas na hraní.

Holčička ráda spí vedle staršího bratříčka

Malá sestřička Vivi ráda v noci uniká ze své postýlky, někdy místo toho spí s Leviem. Ne každý má to štěstí, že má velkého bratra, kterému něco takového vůbec nevadí. Ve videu říká Vivi svému bratrovi slabým hláskem: „Chci si lehnout do tvé postele.“ Levi ji přeruší otázkou: „Zase ke mně do postele? Počkej, pomůžu ti.“

Mise splněna

Bratříček okamžitě vstane z postele a vezme si stoličku před postel Vivi, aby se mohla snadno dostat ven. Ale zapomněla si vzít panenku. Bratr se tedy vrátí do postele, zvedne panenku a dá ji sestře. Několikrát mu Vivi říká: „Moc ti děkuji, Levi!“ Nakonec je mise splněna a oba si konečně mohou lehnout do Leviho postele.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dailymail.co.uk