Fenomén mezi nápoji a triky na hubnutí. Pamatujte, že je základem každého dne a úspěšného shazování kil

Každé ráno v okamžik, kdy vstanete z postele, první věc, kterou byste měli udělat, je vypít sklenici vody na probuzení těla. Ovšem jistě znáte někoho, kdo přidává i citrón, že? Fenomén mezi nápoji a jeden z nejzákladnějších triků pro podporu hubnutí. Jaké jsou 3 základní výhody, proč ji pít?

Je to skvělý pomocník, jak shodit přebytečná kila

Správně se citrón užívá s teplou vodou, můžete ji nalít do kastrůlku a ohřát bez varu, popřípadě převařit a počkat, až trochu vychladne. Dále přidejte půl citrónu na jednu sklenici a dobře promíchejte, aby se vše dobře spojilo.

Je lepší pít teplou vodu, aby metabolismus trávil méně času, ale pokud vám teplá voda vadí, zvolte studenou vodu. Pamatujte, že do nápoje byste nikdy neměli přidávat cukr. Také byste jej měli pít pouze nalačno.

Připraví vás na celý den

Citrónová voda vám pomůže probudit tělo, ale kromě toho vás přiměje shodit přebytečná kila, kterých se chcete zbavit. Dodá vám také energii, kterou potřebujete do nového dne. Je to skvělý způsob, jak udržet špatný dech na uzdě díky kyselině citrónové. Stejně tak  pomůže pročistit tělo, protože působí jako velmi účinné diuretikum, které přiměje organismus odstranit všechny toxiny, které se ve vašem těle hromadí.

Krása uvnitř i navenek

To ale není vše, tento nápoj vám také pomůže dosáhnout zdravější a hladší pleti. Zabrání vzniku akné a udrží vaši pleť zářivou. Využijte příležitosti pít vodu s citrónem každé ráno a vychutnejte si všechny její výhody. Výsledky zaznamenáte po několika dnech užívání. Je to vlastně jeden z nejjednodušších způsobů, jak pro své tělo něco udělat v mnoha směrech najednou.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Health.clevelandclinic.org, Healthline.com