Přemýšlíte, že si pořídíte sibiřského huskyho? Několik majitelů se podělilo o zkušenosti s tímto plemenem. Buďte připraveni na život plný zábavy

Sibiřský husky je hravý a rozpustilý pes, který rád prozkoumává neznámo. Kvůli těmto osobnostním rysům mají lidé tyto rozkošné chlupaté psy tak rádi. Díky jejich roztomilému dovádění se do nich snadno zamilujete, i když umí nadělat i pěkný hluk. Několik majitelů tohoto psího plemene se podělilo o své zkušenosti s tímto domácím mazlíčkem. Pokud tedy přemýšlíte, že si jej pořídíte také, buďte připraveni na některé z následujících věcí.

Výhled z druhého patra

Například jeden z husky byl nalezen spící s otevřenou tlamou, zatímco druhý seděl za oknem na parapetu ve druhém patře. Užíval si výhled a zdravil kolemjdoucí, kteří po prvotním strachu pochopili, že u tohoto psa je to zřejmě normální a jen se kochá pohledem, než že by vyskočil z okna.

V televizi dávali něco zajímavého

Třetí byl tak pohlcený sledováním televize, že zapomněl, že si hraje se svými plyšovými hračkami. Další majitel našel svého sibiřského huskyho sedět v obrovském borůvkovém květináči. Co na tom, že už nebyl pouze černobílý, ale i napůl fialový?

Koupání v moři

Další majitel nemohl vyhodit sáček s psím exkrementem, protože jeho husky chtěl z obchodu pamlsek. Zatímco jiný nemohl přestat zpívat. Jeden z dalších psů běžel tak rychle, že přepadl přes palubu lodi přímo do moře. Naštěstí se jej podařilo zachránit.

Život s husky je jedna velká zábava

Jeden z majitelů huskyho si myslel, že jeho pes je posedlý jeho postelí, protože se nechtěl odstěhovat. Veselé, ale roztomilé chování těchto psů by mohlo rozněžnit srdce každého přihlížejícího. Tito psi byli těmi nejenergičtějšími, nejkrásnějšími a nejzábavnějšími tvory na světě, které dokázaly svým majitelům udělat život mnohem veselejší a zábavnější.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com