Rodiče nechali dívku žít s kočkami, výkaly a červy. Tři roky měla ve vlasech vši. Poslední chvíle prožila v nepředstavitelné agónii

Pár z Gruzie zanedbával svou 12letou dceru takovým způsobem, že dívenka na následky zemřela. Jejich chování je neomluvitelné. Neudělali nic, aby ji zachránili. Holčička měla spletené, špinavé vlasy plné vší a zemřela na srdeční infarkt a anémii. Rodiče budou postaveni před soud.

Rodičům nepřipadal dceřin stav vážný

Kaitlyn měla vši už dlouhé 3 roky. Po tuto dobu jejím rodičům nepřipadalo důležité situaci řešit. Zřejmě se domnívali, že nejde o nic vážného, ale situace měla fatální konec. Kaitlyn zemřela ve 12 letech na srdeční infarkt a anémii. Byla extrémně vyčerpaná. Lékaři se domnívají, že vši přispěly k nízké hladině železa a že mohly mít významný vliv na tato dvě onemocnění.

Žila s kočkami, výkaly a červy

Dívka byla vychována ve zchátralém domě s kočkami, trusem, červy a vši. Jeden ze sociálních pracovníků uvedl, že takové zanedbávání ze strany rodičů v životě neviděl. Matka a otec byli zatčeni a obviněni ze zabití a krutosti vůči svému dítěti. Jakmile se jim dcera narodila, manželé ji chtěli dát k adopci. Dívka ale nakonec zůstala u rodičů.

Dívka neměla šanci se ani umýt

K dívčiným rodičům byla několikrát přivolána sociální služba a na čas byla Kaitlyn poslána k tetě. Po pár dnech se vždy vrátila k rodičům. Úředníci neměli s rodinou žádný kontakt až do minulého měsíce, kdy se dozvěděli o její smrti. Jak matka později přiznala, dívka se před smrtí týden a půl neměla ani šanci vykoupat. Tělo 12letého dívky bylo nalezeno hned vedle matrace pokryté červy. Sousedé Kaitlyn neviděli měsíc a půl až dva předtím, než zemřela. Její bratry odebrala sociální služba.

Úvodní obrázek: Wmaz, Zdroj: Metro.co.uk