Nad takovým jednáním zůstává rozum stát. Rodiče odešli na čtyřdenní večírek a nechali svá dvojčata bez dozoru

Smutný příběh se odehrál v Rusku, kdy rodiče Margarita Yanayeva a její partner Alexey udělali něco, nad čím zůstává rozum stát. Byli rodiči krásných zdravých dvojčat. Ta ale zřejmě nebyla jejich životní prioritou. Raději odešli na večírek a 4 dny a nechali své děti doma samotné.

Výmluva na koronavirus

Margarita a Alexey se rozhodli odejít na čtyřdenní večírek a nechat své dvě malé děti doma samotné. Když se jejich známí ptali, kdo se stará o děti, vymluvili se na koronavirus. Obě jsou údajně hospitalizovány v nemocnici s COVID-19. Ve skutečnosti ale byly doma bez jakéhokoli dozoru a pomoci. Nikdo se o ně nestaral, neměly žádné jídlo. Dvojčata byla stará pouhé 4 měsíce.

Babička se pokoušela dostat do bytu

Babička dvojčat se celé 4 dny snažila dostat do bytu, ale marně. Když už jí situace začínala být podezřelá, neměla o nikom žádné zprávy, zavolala na policii, aby vše prověřila. To, co policisté našli za dveřmi bytu, všechny šokovalo. Dvě malé děti staré jen pár týdnů. Dvojčata byla okamžitě převezena do nemocnice, kde se dostala do péče lékařů. Jedno z nich ale bylo v tak vážném stavu, že nepřežilo. Holčička stále o svůj život bojuje.

Rodiče jsou nyní vyšetřováni

Dvojice je v současné době vyšetřována a s největší pravděpodobností bude obviněna ze zanedbání péče a týrání dětí. Pokud budou matka s otcem odsouzeni za vraždu, hrozí jim až 20 let vězení.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dailymail.co