Rodina dospěla ke smutnému rozhodnutí, kdy už neměla sílu sledovat jejich smutné štěně bez zájmu o nic. Veterinář si ale naštěstí všiml něčeho, co mu dalo druhou šanci!

Simba se nikdy neusmál! Štěňata by měla být veselá, šťastná, ale Simba si z nějakého neznámého důvodu nikdy nechtěl hrát. Nejevil žádné známky lásky ani hravosti a nikdy se zcela nezajímal o svou lidskou rodinu. I přesto, že to byla velmi smutná situace, rodina nakonec učinila těžké rozhodnutí.

Přivedli Simbu k veterináři a požádali ho o utracení smutného stvoření. Rozhodnutí se zdálo jako nejlepší cesta, jak pomoci Simbovi od jeho trápení. Je to zvláštní, ale rodinu nikdy nenapadlo, že psi mohou vykazovat známky smutku, když jsou nemocní.

Mohlo to být ono? Že by byl Simba nemocný?

Pracovníkům útulku to nedalo a štěně pořádně vyšetřili, aby nakonec zjistili, že Simba ve skutečnosti trpí horečkou způsobenou klíšťaty. Sotva se držel naživu. Také bychom se příliš nesmáli, kdybychom bojovali o život, stejně jako Simba.

Naštěstí se lékařům podařilo Simbu zbavit horečky a to byl moment, kdy se ze Simby stalo štěňátko, v které jeho rodina doufala. A jaké z toho plyne ponaučení? Když se vaše zvíře nechová zcela normálně, je vysoká pravděpodobnost, že trpí. A vaší povinností je mu pomoci!

Sdílejte článek mezi svými přáteli a rodinou. Zvláště mezi těmi, kteří doma mají zvířátko, které milují.

Zdroj: addictingstories.org