Rodina objevila uprostřed silnice naprosto zdravého psa, který se ale odmítal vyhnout silničnímu provozu. Důvod proč vám zlomí srdce!

Rodina Ringstaffových má své motto: Svět zachránit nemůžeme, ale můžeme udělat něco s tím, co leží před námi.“

Je jasné, že se jedná o aktivní skupinu milých lidí, kteří se mohou pyšnit jednou z mnoha ušlechtilých činností – zachraňují ztracená zvířata potulující se po jejich rodném městě Harlan v Kentucky.

Takže, když spatřili obrovského pyrenejského psa, ležícího uprostřed silnice, věděli, že opět nastala jejich chvíle pomáhat. Z nějakého důvodu se toto velké chlupaté zvíře odmítalo pohnout, i když se nacházelo uprostřed silničního provozu. Rodina Ringstaffových se logicky domnívala, že je pes zraněn a nemůže proto uhnout z cesty. Po bližším prozkoumání si ale nevšimli žádných známek poranění, zdálo se, že je naprosto v pořádku.

Proč se tedy nehýbal? Porozhlédli se trochu kolem a najednou zjistili srdcervoucí odpověď – pes totiž zůstal v blízkosti jiného psa, ležícího v příkopu, jasně zasaženého autem. Ten bohužel srážku nepřežil. Teď už bylo vše jasné! Pes odmítl opustit svého přítele.

Buď nevěděl, že jeho milovaný kamarád zemřel a rozhodl se s ním zůstat a chránit jej, nebo truchlil nad jeho ztrátou. Každopádně Ringstaffovým se vůbec nedařilo dostat ho do auta. Byl obrovský, těžký a nechtěl udělat ani krok. Vrátili se na místo tedy později s ještě silnější pomocí.

O 10 hodin později přijeli i s posilami a ano, smutný pes byl stále na cestě. Tentokrát se ale všem podařilo jej zvednout a dostat do vozu, aby ho mohli bezpečně odvézt domů. Bohužel, bylo zjištěno, že pyrenejský pes ještě nedávno někomu patřil, někomu, kdo se odstěhoval a prostě psa opustil. Pravděpodobně se stejným způsobem zbavil i mrtvého štěněte, které nepřežilo velký svět tam venku.

To byl pro ně tak nešťastný příběh, že se rozhodli pro opatrovnictví tohoto velkého stvoření. Pojmenovali jej Hachi a jak říká Melissa Ringstaff: „Nakonec jsme si řekli, že je toto jméno pro něj příliš smutné, tak jsme ho přejmenovali na Tuckera. Dokonale odpovídá jeho osobnosti. Je neuvěřitelně sladký, velmi něžný a ještě jsme jej neslyšeli štěkat.“ Tucker by na tomto světě zřejmě už nebyl, kdyby nebylo této neuvěřitelně ambiciózní rodiny tolik milující zvířata!

Na Tuckera se můžete podívat na níže uvedeném videu:

Co říkáte na dnešní příběh? Byli byste také schopní takové obětavosti? Dejte nám vědět do komentářů a neváhejte článek sdílet se svými přáteli a rodinou.

Zdroj: addictingstories.org