Z kocoura tuláka se stala přes noc celebrita inspirující milióny lidí. Bohužel mu k tomu pomohla strašlivá událost!

Kocour jménem Tommy je potulným zvířetem z Kalifornie již několik let, ale pravidelně se objevuje na dvorku jisté rodiny a hledá kousek jídla a trochu náklonnosti. Jednoho dne se Tommy opět objevil, jak bylo jeho zvykem, ovšem tentokrát vypadal jinak. Očividně měl po celém obličeji těžké popáleniny a trpěl velikou bolestí.

V hrůze si rodina uvědomila, že Tommyho někdo polil kyselinou. Okamžitě začala jednat a zavezla jej k nejbližšímu veterináři. Nejdříve si doktor všiml, že Tommy trpí virem kočičí imunodeficience (“kočičí” AIDS) a navrhoval tak utracení.

Ale rodina tento návrh ihned smetla ze stolu, protože Tommy pro ni skutečně mnoho znamenal. Tak začala Tommyho dlouhá cesta k zotavení.

Léčba trvala dlouhých šest týdnů, kdy měl zpět svou srst a jeho stav se maximálně zlepšil. Neztratil ani nic ze své milé povahy a zdálo se, že si na svůj nový vzhled lehce zvykl. Jak se ukázalo, rodina, jež ho zachránila, učinila správné rozhodnutí, když odmítla jeho utracení. Zkrátka si nikdo z nich nemohl pomoct, pro celou rodinu měl Tommy ve své osobnosti „to něco“, co se nedá pojmenovat.

Je to neuvěřitelně vyhlížející kocour! Miluje tuňákové vločky a pro ně by udělal cokoliv. Ačkoli má Tommy pouze jedno oko, vůbec se nejeví jako zdravotně postižené zvíře. Miluje veškerou pozornost, dokonce se on a fotografování staly nejlepšími přáteli téměř přes noc a nyní má i svůj účet na instragramu pod jménem Sir Thomas Trueheart. Z kocoura tuláka se přes noc stalo stvoření inspirující milióny lidí!

Co říkáte na dnešní příběh o výjimečném kocourovi? Sdílejte jej mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: addictingstories.org