Paralyzovaná fenka jezevčíka byla i přes své ochrnutí nucena k chovu štěňat. Jakmile se ale její majitelé dozvěděli závažnou informaci, bez váhání ji opustili!

Maria, fenka jezevčíka, byla nucena k chovu štěňat i přesto, že je ochrnutá od boků dolů. Když její původní majitelé zjistili, že bude nutné provést císařský řez v přepočtu za 66 000 korun, bez váhání Marii opustili.

Ale dobrovolní pracovníci záchranné organizace pro zvířata naštěstí našli těhotnou a vyděšenou fenku včas a okamžitě ji odvezli, aby mohli provést porod. Nebohá fenka trpěla anémií a byla pokrytá blechami a infekcemi, jak byla nucena tahat své těžké tělo skrze trávu.

Maria skončila v dobré péči a stala se matkou sedmi zdravých a krásných štěňátek. V útulku také podstoupila terapii a pracovníci jí pomohli vrátit se zpět na nohy. Teď se jí díky těmto lidem vede mnohem lépe a může si užívat života naplno.

Dokonce se našli noví majitelé pro všech sedm štěňátek a nyní si všichni mohou užívat nové milující domovy. Podívejte se na následující video, jak to všechno dopadlo:

Jak se vám dnešní příběh líbil? Neváhejte tuto radost sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: pawmygosh.com