V sekáči si koupila luxusní kabelku za 160 Kč. Po jejím otevření objevila ukryté rodinné dědictví

Tato žena vždy toužila po luxusní, značkové kabelce, ale bohužel si ji nemohla dovolit. Nechtěla však žádnou napodobeninu. Rozhodla se tedy splnit si svůj sen a nekoupit si tašku novou, ale z druhé ruky. Navštívila proto místní second hand a vybrala si jednu z odložených kabelek. Všechny vypadaly zachovale, ani by neřekla, že jsou použité. Když si vybrala, zaplatila a odešla domů. Tam však nemohla uvěřit svým vlastním očím. Uvnitř tašky totiž něco zůstalo.

Svůj objev sdílela na internetu

Žena se rozhodla, že si takový objev nemůže nechat jen pro sebe, proto jej sdílela na internetu, hlavně na sociální síti TikTok. Její video mělo rázem neuvěřitelný úspěch. A není se čemu divit. Co žena našla v luxusní kabelce ze second handu?

@marthainfused Check your mother’s purses before you donate them to goodwill! #justsaying #omgchallenge #foundmoney #goodwillfinds #goodwill #donate #justkiddingrelax ♬ original sound – Be A Martha

Drahý poklad nečekejte

Žádný poklad v podobě cenností nebo drahých šperků ale nečekejte. Současná majitelka kabelky našla uvnitř 300 dolarů a dopis. Nemohla uvěřit, jaké má štěstí. Taška ji stála pouhých 7 dolarů. Jak se ukázalo, za vším stál velmi zajímavý příběh. Prozradila, co bylo v dopise uvedeno.

Předchozí majitelkou kabelky byla milenka manžela ženy, jež je autorkou dopisu. Kabelka byla přímým důkazem, že je muž své ženě nevěrný, protože autorka kabelku našla u nich doma. Došlo jí, že má její manžel poměr. Manželka však muži nehodlala přiznat, že už všechno ví. Kabelku, kterou si jeho milenka zapomněla, se rozhodla nosit ona sama každý den. Její manžel tak měl sám přijít na to, že jeho žena už všechno ví a každý den mu jeho nevěru vystavuje před očima. Zdali se jí plán vydařil však už v dopise řečeno není.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dailydot.com