Ropní dělníci si nejdříve mysleli, že zešíleli, když si mysleli, že v moři zahlédli houpající se psí hlavu. Po zavolání na tvora ve vodě ale zjistili, že se skutečně nemýlí!

Pokud si potrpíte na příběhy, které zasahují do srdcí všech lidí bez ohledu na to, jak tvrdí a odolní jsou, pak je následující text o pejskovi, zachráněném před jistou smrtí posádkou pracovníků ropné plošiny, přesně to, co dnes potřebujete. Dělníci totiž vytáhli z vody malého pejska, kterému ihned poskytli potřebné ošetření a ujistili se, že přežije další cestu na moři, než se podaří dostat jej k veterináři.

Je naprostým zázrakem, že muži dokázali uprostřed moře identifikovat houpající se hlavu psa. Jak si asi dovedete představit, v jednu chvíli si mysleli, že se všichni zbláznili. Naštěstí ale, když muži zakřičeli směrem ke zvířeti, vydalo se jejich směrem a nalezlo záchranu mezi rezavými mřížemi na ropné základně.

Ropní dělníci se ihned pustili do ošetření psa a jeden z nich řekl: “Poté, co se dostala k nám, neplakala ani neštěkala. Hledali jsme způsob, jak jí pomoci a nakonec jsme se rozhodli použít lano, které jsme ovázali kolem jejího těla a vyzvedli ji nahoru. Když jsme ji poprvé vzali na palubu, byla v depresi a vyčerpaná. Byla ve vodě moc dlouho. Jakmile jsme jí podali vodu a dodali nějaké živiny, začala se zlepšovat – seděla a normálně chodila.“

Zdroj: gosocial.co

Ve čtení článku pokračujte na další stránce