Vyděšená žena vpadla na policejní stanici a nesouvisle křičela. Strážníci nejdříve netušili, o jaký problém se jedná, ale když se podívali za ženu, během pár vteřin pochopili!

Policisté během své služby musí čelit nejrůznějším situacím, které se často odehrávají na rozhraní života a smrti. Někdy se dokonce tyto situace mohou dostat přímo ke dveřím policejní stanice. Přesně jako tentokrát! Žena jménem Megan přispěchala na stanici a křičela o pomoc. Nejdříve si nikdo z policistů nebyl zcela jist, o jaký problém se jedná, Megan panikařila a mluvila nesouvisle. Později viděli, jak za ženou běží muž a situace byla hned jasnější.

Muž, jeden ze strážníků Jorge, držel asi tak 9 týdnů staré štěně, které zřejmě přestalo dýchat. Megan začala vysvětlovat, že štěně Bodhi se náhle začalo dusit jídlem. Nyní nemohlo chodit a nereagovalo! Situace vypadala velmi špatně a bezvýchodně. Rychle uvažující strážníci naštěstí použili svůj výcvik.

„Položil jsem psa na zem a oběma rukama jsem objal celé jeho tělo a začal pumpovat hruď,“ vypráví Jorge. Tělíčko Bodhiho bylo tak dlouho stlačováno, dokud se neuvolnilo to, co jej dusilo. Překvapivě vše dopadlo dobře a vyděšené štěně se po dlouhé době poprvé nadechlo.

Potřebovalo už jen trochu kyslíku, jinak bylo vše v pořádku. Velitel policie pochválil své strážníky za jejich dobrý skutek a rychlou reakci: „Nakonec se zachránil život díky policistům, kteří se vrátili zpět ke svému výcviku a zůstali klidní. I když se těmito druhy incidentů nezabýváme každý den, policisté reagovali stejně, jako kdyby byli v jakékoliv jiné nouzové situaci. Doufáme, že se pejsek brzy zcela uzdraví.“

Podívejte se na úžasnou práci policistů na níže uvedeném videu:

Krásný příběh a zároveň varování pro všechny, aby se vždy ujistili, že kolem jejich štěňat neleží nic, co by je mohlo ohrozit na životě, stejně jako u dětí. Sdílejte článek mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: addictingstories.com