S operativním leasingem auto nevlastníte, jen jezdíte bez starostí

Chcete si užívat komfort ježdění v novém modelu vozidla? Potom máte na výběr z několika možností. Buď se rozhodnete pro koupi nového vozidla, s čímž se pojí i spousta povinností, zařizování a starostí. Druhou variantou je operativní leasing, kde nějaké ty starosti ubydou, a na několik let máte vystaráno ohledně pohodlného ježdění bez starostí. Třetí možností je dlouhodobý pronájem vozidla. V čem to spočívá a kde si auto výhodně půjčit? To se dozvíte v článku.

Výhody operativního leasingu

Operativní leasing je v poslední době stále více oblíbený díky své jednoduchosti. Stačí si vybrat vhodné vozidlo, zvolit si délku smlouvy a je to. Následně jen platíte měsíční částku, jejíž výše se liší podle modelu automobilu, ročního nájezdu kilometrů a zahrnutého servisu. Když si vyberete balíček, kdy v ceně jsou i zimní pneumatiky a pravidelný servis, ušetříte si značné množství starostí.

Další variantou je dlouhodobý pronájem

Kromě běžného operativního leasingu je i další možnost. Jde v podstatě o dlouhodobý pronájem bez většího smluvního závazku. Tím pádem ubývá starost se smlouvou na několik let a jste více svobodní. Konkrétní výhody pronájmu vozu najdete v článku: Pronajaté auto? Levnější než vlastní a nic vás u něj nezaskočí.

A když se cokoliv stane a budete nucení pronájem vozu ukončit? Není problém a jednoduše bezplatně automobil vrátíte. Driveto funguje jinak v porovnání s běžnými operativními leasingy. Oproti jiným společnostem vás zde nečeká mnoho výhrad, výjimek a problémů. Roční nájezd je 15 000 kilometrů a v ceně jsou také servis, zimní pneumatiky a povinné i havarijní pojištění pouze s 5% účastí.

Jaké automobily jsou k dispozici?

Když se podíváte na Driveto Klub, objevíte nejenom informace k revolučnímu způsobu bezstarostného ježdění, ale i nabídku automobilů k dispozici. Všechna auta z nabídky jsou skladem, takže jezdit můžete už do třech dnů, ale někdy se to podaří ještě rychleji a jízdu v novém vozidle si užíváte už ten stejný den. Driveto učí Čechy nevlastnit auta a je vidět, že to skvěle funguje. Automobil využíváte jen v obdobích, kdy ho skutečně potřebujete, a neřešíte starosti se servisem, výměnou pneumatik, placením povinného ručení a podobně. Prostě jenom jezdíte a tankujete. Výhodou je i fakt, že můžete jezdit ve vozech, na které byste jinak šetřili velmi dlouho.

Přidejte se k modernímu životnímu stylu a uberte i zbytečně starostí

Ještě pořád váháte, zda se přidat k modernímu životnímu stylu bez starostí? Jen se rozhlédněte po ulici a jistě spatříte hodně nových a krásných nablýskaných aut. Myslíte, že jsou všechna koupená? Nebo už více lidí přišlo na to, že existuje mnohem jednodušší a elegantnější způsob, jak dojet kamkoliv potřebujete v moderním voze?