Inspirace pro všechny stydlivé seniory. Vitální šedesátník ohromil diváky talentové soutěže metalovou baladou

Mnozí lidé si myslí, že senioři už nepatří do talentových soutěží. Opak je ale pravdou, soutěž The Voice Senior, která se pořádá v Holandsku, zve právě zejména starší občany, aby ukázali své talenty a předvedli kvalitu svého hlasu. A skutečně se našlo mnoho odvážlivců, kteří se na konkurzy vypravili. Na jednom z konkurzů čtvrté sezóny se představil také Hans Meurs, kterému už dávno táhne na sedmdesát.

Syrové emoce

Hans Meurs zazpíval hit „Still Loving You“ od Scorpions a nikdo nečekal, že právě tento nenápadný pán ohromí všechny přítomné silou svého hlasu. Jeho zpěv mnohé z přítomných doslova zvedl ze židle a zanotovali si písničku s ním. Jednou z věcí, které diváci na písni ocenili, byly zejména projevené syrové emoce. „Still Loving You“ je o milostném vztahu, který se zdá být již na pokraji zkázy a snad se už blíží ke svému konci. Jeden z milenců se ale snaží znovu zažehnout starou lásku a nedovolit vztahu, aby se rozpadl. Píseň je o poznání, že láska se stává starým příběhem, i když po ní stále toužíte.

Porotce nezaujal, získal si ale srdce lidí

I když se zdálo, že Hans Meurs do svého vystoupení skutečně vložil kus svého já, žádný z porotců nezmáčkl magické tlačítko, kterým by dal najevo svůj zájem, aby se Hans stal součástí jeho týmu. Hans tedy odešel s nepořízenou a se zdánlivým neúspěchem. Ve skutečnosti se ale dotkl celé řady lidí, kteří jej posléze kontaktovali, aby mu složili hold, protože se jim jeho hlas skutečně líbil. Někteří jej i vyzvali, že by mohl natočit CD nebo mít vlastní koncerty.

I taková jsou vystoupení

Ne všem se líbí to samé a Hans je zářným příkladem toho, že neúspěch před porotou nemusí znamenat, že jste špatný zpěvák. Hans se o tom na vlastní kůži přesvědčil a jistě jej to bude motivovat k dalším zpěváckým výkonům. Možná tedy Hanse skutečně jednou potkáme na pódiu vyprodaného koncertu.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com