Sen o penězích nemusí vždy znamenat finanční prosperitu. Dešifrujte význam vašeho snění

Pokud sníme o penězích, většinou se probudíme s příjemnou náladou, obvykle totiž očekáváme finanční prosperitu. Sen o penězích považujeme za dobré znamení a často spěcháme do sázkové kanceláře pro los. Bohužel ne vždy je sen, ve kterém se objevují peníze, spojen s něčím tak optimistickým, jako je peněžní výhra.

Bohatství ve snu

Vysněné peníze ne vždy předpovídají bohatství nebo finanční zabezpečení. Když se nám zdá, že jsme získali dědictví nebo že nám někdo daroval vysokou částku, může to znamenat, že naopak utrpíme ztráty. Mnohdy jde o předzvěst smůly, jako je rozbité auto, jehož oprava bude stát hodně peněz nebo jiný neohlášený výdaj. Je také možné, že v našem bezprostředním okolí žije neupřímný člověk, který hodlá využít naší laskavosti a štědrosti.

Sen o chudobě

Pokud ve snu naopak o finanční prostředky přijdeme, nemusí to nutně znamenat, že se v blízké budoucnosti bude nepříjemný sen opakovat i v reálu. Sen, v němž trpíme chudobou, je často spojován s našimi skrytými obavami. Možná se bojíme, že přijdeme o práci nebo že se něco pokazí v našem osobním životě.

My darujeme peníze

Pokud sníme o tom, že my někomu dáváme peníze, může to být známka toho, že jsme se dlouho zanedbávali. Staráme se o druhé a vždy klademe jejich blaho na první místo. Někdy je dobré zamyslet se nad svými potřebami a naučit se zdravému sobectví.

Ukradli jsme peníze

Když se nám zdálo, že jsme peníze ukradli, pravděpodobně jsme se cítili někým zraněni, ale dlouho jsme si nedokázali přiznat, že nás situace tak zraňuje. Možná nastal čas tuto etapu života vyřešit.

Peníze ve snu hoří

Když ve snu peníze spálíme, je to znamení, že je nejvyšší čas začít novou fázi života, které se bojíme. Stojí za to projevit odvahu a konečně se rozloučit se starými zvyky. To, co nás čeká, se ukáže jako něco úžasného.

Nález finanční obnosu

Pokud jsme měli sen, ve kterém jsme peníze našli, můžeme očekávat úspěch v milostném i finančním životě. Je to známka velkého štěstí, ale jakmile se tyto pozitivní změny začnou objevovat, stojí za to si příběh o prosperitě nechat dlouho pro sebe.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Womansday.com