Šik můžete být za každého počasí. I za deštivého

Krásné slunečné dny babího léta pomalu střídají ty deštivé. To však určitě neznamená konec našim touhám oblékat se trendy. Chcete být stylová i za deště? Poradíme vám, jak na to.

1. Stylový deštník

V deštivém počasí to bez deštníku nejde. Nemusíte se však omezovat na klasické tmavé skládací “parazóly”. Dnes už v obchodech najdete plno barevných kousků, které budete nosit s radostí. Květinové vzory či veselé barvy udělají i deštivého den veselejším. Zajímavé jsou i zcela průhledné deštníky, díky kterým budete bez problémů vidět, co se kolem vás děje.

2. Barevné holínky

V chladném podzimním počasí není nic horšího než promočené nohy. Bez holínek to v deštivém počasí ani nezkoušejte. Nebo alespoň bez jiného druhu nepromokavých bot. Existují například pogumované tenisky a další typy obuvi, které jsou do deště přímo ideální. A samozřejmě, holínky i další typy pogumované obuvi najdete v různých provedeních. Z množství barev a originálních vzorů si určitě vyberete!

3. Nepromokavý kabát

Výbornou volbou pro sychravé počasí je i nepromokavý kabát nebo bunda. Ať už sáhnete po trendy metalických odstínech nebo si vyberete kabát ve veselých odstínech žluté či růžové, tento nepromokavý kousek vám určitě udělá velmi dobrou službu. Elegantní vzhled vám zas dodá dlouhý černý plášť v černé barvě, který se zvlášť hodí do práce. A nic nezkazíte ani v případě, že si na sebe vezmete nepromokavou bundu.

4. Trendy pláštěnka

Pokud se vám nepromokavý kabát zdá být zbytečností, určitě se vyplatí investovat alespoň do pořádného pláštěnky. Ten totiž už dávno není určen jen pro děti. Tento jednoduchý kousek vás ochrání od hlavy až po paty. Když se trochu rozhlédnete po obchodech, opět vás překvapí jejich velký výběr. Stylový může být také průhledný plášť, který vás nejen ochrání, ale zároveň ukáže celý váš outfit pod ním v plné kráse.

5. Nepromokavá kabelka

Dokonalý outfit do deště dotvoří nepromokavá kabelka. Přece nechcete, aby se vaše doklady nebo jiné poklady, které v ní skrýváte, premočili. V obchodech seženete i kabelky vyrobené z nepromokavého materiálu. A garantujeme vám, že takové kabelky dokáží být i vzhledově více než zajímavé.

6. Klobouk do deště

Že jste o něm ještě neslyšeli? Ale on opravdu existuje! Vypadá sice trochu jako igelit, který jste si narychlo dali na hlavu, ale před deštěm vaše vlasy ochrání opravdu dokonale. Tato vychytávka sice u nás ještě není taková rozšířená, ale ve městě už pár lidí s kloboukem do deště opravdu můžete setkat. A pokud na takový módní výstřelek nemáte chuť, klidně ho nahraďte teplou baretu. Ta je totiž i letos oblíbeným trendy kouskem.

A že nevíte, kde takové trendy kousky nakupovat? Inspirujte se v obchodech UrbanStore či Bibloo. V těchto obchodech nakoupíte i velké značky za nízké ceny. Stačí, když při nákupu využijete UrbanStore slevový kód nebo Bibloo slevový kód. Stylová totiž můžete být i v sychravém počasí.