Chlapec byl ve škole dlouhodobě šikanován. Slavný tatér mu podal pomocnou ruku a pomohl nalézt ztracenou sebedůvěru

Bohužel i v dnešní době existuje spousta lidí, kteří nepřijímají jedince s tetováním, diskriminují je nebo od nich očekávají to nejhorší. Tetování však už dávno neznamená jen to, že jste část svého života strávili ve vězení nebo jste členem gangu. Lze jej charakterizovat jako určitou formu umění. A někdy dokonce dokáže i pomoci.

Malý chlapec dostal výjimku

Ángel je tatér, který pracuje v Anarchy Tattoos & Art Co, tetovacím studiu se sídlem v Orlandu na Floridě. Za normálních okolností musí všichni lidé s tetováním počkat, až dosáhnou plnoletosti, ale tento 12letý chlapec dostal od Ángela dárek, který si nikdy ani nepředstavoval.

Ángel je slavný na sociálních sítích

Facebooková stránka studia je plná úžasných prací provedených Angelem. Je také velmi dobrý v předělávání starších tetování nebo zakrývaní jizev. Ovšem nejpozoruhodnější na Ángelovi a jeho týmu je jejich dobrá pověst, které dosáhli díky dobrým skutkům, jež ve svém studiu vykonávají.

Pomoc šikanovanému chlapci

Ángel se rozhodl pomoci chlapci, jehož fotografii sdílela jeho matka Ashley Rey na sociálních sítích. Ángel neváhal ani minutu. Navzdory trvalému úsměvu, který měl chlapec na tváři, se jeho matka Ashley přiznala, že její syn byl zničený, že musí nosit tuto kolem trupu korzet ještě další roky, aby mohl úspěšně porazit skoliózu. Chlapec se celý školní rok snažil schovávat korzet pod košili, ale i přesto se mu ostatní děti posmívaly, což způsobilo ztrátu sebeúcty a sebevědomí.

Znovu získané sebevědomí

Ángel věděl, že by mohl pomoci Javierovi získat zpět ztracenou sebedůvěru, a rozhodl se kontaktovat rodinu. Ashley napsala na svůj Facebook příspěvek, který zněl: „Jsem velmi dojatá a musím se s vámi všemi podělit o tento příběh. Můj syn má skoliózu a musí nosit zádovou ortézu, dokud nepřestane růst. Ve škole si z něj dělají legraci, a tak jsem se rozhodla dát synovu fotku na Facebook, kdyby se náhodou našel někdo, kdo by mu korzet vylepšil, aby nebyl tak ošklivý a nudný. Kontaktoval mě muž jménem Ángel a zdarma pro něj vyrobil opravdu skvělý design. Možná to pro vás mnoho neznamená, ale mému synovi to vrátilo sebevědomí.“ S tímto portrétem žraloka na svém trupu Javier získal zpět své sebevědomí a je připraven svůj „nový“ korzet hrdě nosit.

Úvodní obrázek: S vědomím Ashley Rey, Zdroj: Littlethings.com