Šikovná řešení každodenních problémů. Navlékání jehly a otevírání sklenice okurek bude hračka

Ačkoli má domov představovat klidné místo, kde se máme cítit příjemně, přináší také spoustu nástrah, které pro nás mohou být skutečně frustrující. I když se jedná o maličkosti, dokáží pěkně poškádlit naše nervy. 

Skládání prostěradla

Strčte ruku do každého rohu po délce jedné strany. Jeden roh vložte do druhého. To samé udělejte s opačnou stranou. Narovnejte prostěradlo na všech stranách, aby tvořilo perfektní obdélník. Položte jej na rovný povrch a složte do úhledného tvaru.

Otevření sklenice od okurek

Jakákoliv sklenice – od okurek, kompotu, zavařeniny, vám může dát pěkně zabrat. Pokud nemáte dostatek síly a pokaždé musíte čekat na silnějšího člena rodiny, máme pro vás tip, se kterým to hravě zvládnete sami. Obyčejná lžíce je skvělým řešením. Umístěte její špičku pod okraj víčka a mírně nadzvedněte. Pokud uslyšíte zasyčení, vzduch vstoupil do nádoby, což znamená, že vaše mise byla úspěšná.

Navlékání jehly

Další ze stresových okamžiků, který doma můžeme zažít. Pomoc spočívá v tom, že si na dlaň položíte nit a budete přes ní rolovat jehlou tam a zpět. Pohyby nakonec prostrčí nit skrze jehlu a vy můžete začít vesele šít.

Obrázky: Pixabay