Šla na rande s mužem ze seznamky. Průběh schůzky byl naprosté fiasko s dramatem na konci. Nikdo by nechtěl být na jejím místě

První rande je vždy spojeno s obrovským stresem a spoustou otázek. Půjde všechno podle představ? Budeme moci počítat s dalším setkáním? Nebo se budeme nedobrovolně dívat na hodinky každou minutu a prosit čas, aby plynul rychleji? Co když bude trapné ticho? Mladá žena jménem Ryan Miller se tvrdě ponaučila, když se rozhodla sejít s mužem, kterého znala pouze z internetu. Zjistila, že někdy se může stát nepředvídatelné a rande může skončit skutečným dramatem. Nikdo by nechtěl být na jejím místě.

Nejhorší rande jejího života

Ryan se seznámila s mužem jménem Bryan přes internet. Po nějaké době, co byli v kontaktu, se rozhodli sejít tváří v tvář. „Když jsme se sešli na drink, pořád mluvil o ženách v mém věku, jaké ženy jsou a jaké mají nároky. Nepřestával vést toto téma i navzdory tomu, že jsem se jej snažila několikrát změnit,“ popisuje svůj zážitek Ryan.

„Kromě toho se choval velice neslušně k servírce, která nás obsluhovala. Neustále na ní spěchal a dovolil si jí upozornit, jak je pomalá. Zahodil menu na podlahu, aby ukázal svou nadřazenost.“ Ryan nevěděla, co má dělat. Má utéct nebo schůzku přetrpět a následně Bryanovi vysvětlit, že si nepadli do oka?

Žena nevěřila svým vlastním očím

V jednu chvíli si muž potřeboval odskočit a odešel na toaletu. Žena si oddechla, už ho měla dost. Už se však nevrátil. Místo toho poslal Ryan SMS zprávu, kde stálo: „Díky, že zaplatíš účet, tlusťoško!“ Ryan nemohla uvěřit svým vlastním očím. Za zmínku stojí, že si muž objednal, co se mu zlíbilo, na ceny skutečně nehleděl. Ryan zaplatila účet v hodnotě 1 500 Kč, i když si dala pouze jedno pivo.

Ale to není všechno – později vyšlo najevo, že je ženatý a šťastným tatínkem dvou dcer.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dailymail.co.uk