Smutný příběh, nad jehož fotografiemi se dojímá celý svět! Policista projevil neskutečnou dávku empatie a lidskosti k mladičké oběti hrozného neštěstí! Co udělal?

Policisté musejí procházet přísným výcvikem, aby byli schopni čelit mnoha situacím, s kterými se potýkají každý den. Ovšem existují i chvíle, na něž je nemůže nikdo připravit ani vyškolit.

Takovým příkladem může být důstojník Nick, jenž se snažil udělat vše pro to, aby utišil dvouletou holčičku po hrozivé autonehodě, kde zemřel její otec a matka byla vážně zraněna. Snímek obou se stal okamžitě hitem internetu a není se čemu divit, když za ním stojí takto silný příběh.

Když policisté dorazili na místo nehody v Brightonu v Coloradu, našli celou rodinu ve vážném stavu. Otec bohužel nepřežil a matka s dítětem musely být převezeny do nemocnice. Dvouletá holčička byla zachráněna z převráceného vozidla a zdálo se, že není nijak zvlášť zraněná, jen pokrytá benzínem.

Nick okamžitě zasáhl tím nejčistším a nejpřirozenějším způsobem, a sice vzal malou dívku do náruče a začal s ní odcházet od strašlivé scény. Nick je také otcem dvouleté dcery, kterou se snaží uklidňovat zpěvem a tak použil tuto metodu i nyní. „Když moje dcera upadne na zem a zraní se, začínám jí zpívat,“ vypráví Nick. Tak začal zpívat i teď. Jeho zpěv pomohl uklidnit vyděšené dítě a nad touto dvojicí se nyní rozplývá celý svět.

Jak se vám dnešní příběh líbil? Pokud ano, neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com