Soutěžící upoutaný na invalidní vozík naplní místnost emocemi. Porotci nedokážou zadržet slzy

Talentové soutěže jsou krásné v tom, že nejen představují lidi s úžasnými schopnostmi, ale také jejich příběhy. Kolikrát porotce, publikum i diváky u televizních obrazovek dojme osud soutěžícího tak, že se stane jeho favoritem od samého začátku. Často zjišťujeme, že se nemáme až tak špatně a naše stížnosti jsou někdy skutečně neopodstatněné. Sílu a odhodlání, jaké někteří lidé mají, jsou opravdu obdivuhodné.

Invalidní zpěvák předvede úžasné vystoupení

Ben Waites je gospelový zpěvák a vokální trenér z Nashvillu v Tennessee. Jednoho dne se rozhodl, že zkusí své štěstí v talentové soutěži America’s Got Talent, a dobře udělal. Když odvyprávěl svůj příběh, Simon, nejpřísnější z porotců, se zeptal, jestli Benovi studenti vědí, že zde vystupuje. Ben uvedl, že ne. Když je s nimi, je to všechno o nich. Teď je ale všechno o Benovi, který přijel zazpívat píseň True Colors.

Proč zrovna tato písnička?

„Poselství písně, které cítím, je schopné promluvit k lidem bez ohledu na jejich věk, rasu, původ. Je schopna sdělit poselství naděje,“ vysvětluje Ben, který přivedl na konkurz manželku, matku a babičku. Nyní je na jevišti na invalidním vozíku, ale o svém postižení nemluví, ani se na něj porotci neptají. Jen se čeká, až začne zpívat.

Vystoupení plné emocí

Jakmile začne hudba, v publiku zavládne ticho a porotci netrpělivě čekají, až muž začne zpívat. Ben naplní místnost svým úžasným hlasem, je plný emocí a jemně přenáší své poselství na každého přítomného. Má dar okamžitě se spojit se svým publikem, a to natolik, že i porotkyně Sofia Vergara během prvních vteřin nedokázala zadržet slzy.

Úvodní obrázek: S vědomím Ben Waites, Zdroj: Seeitlive.co