Majitel našel své koně ležící na zemi. Po prvotním šoku mu došlo, že nejsou nemocní, ale věnují se zcela jiné činnosti

Kdo kdy neměl špatný den kvůli nedostatku spánku? Odpočinek je zásadní pro zdravý život ve všech směrech. Všichni potřebujeme dobrý spánek, zvláště po dlouhém dni v práci. Ovšem nejen my lidé potřebujeme čas od času relaxovat, ale i zvířata si zaslouží odpočinek. Stejně jako tito roztomilí koníci.

Majitel se nejdříve lekl

Když majitel koní jako každý den vyšel ven, nejdříve se lekl, když své koně nikde neviděl. Náhle však uviděl v dálce dvě hrudky v trávě. Když se přiblížil, rychle si uvědomil, že našel své koně ležet na trávě. Nejdříve si myslel, že jsou nemocní, ale když se přiblížil, zjistil, že hlasitě chrápou.

Takový spánek by jim mohl každý závidět

Tehdy se majitel rozhodl, že musí zaznamenat, čeho byl svědkem. Tito koně museli mít skutečně těžký den, protože to, jak tvrdě spali, by jim mohl každý závidět. Ještě nikdy je takto neviděl. Přiblížil se ke koni, který byl nejblíže, ten se pohyboval nejméně a nejvíce chrápal. Za ním byl druhý kůň, na kolenou a pomalu se pohupoval. Vydržel tak několik vteřin, než i on začal cítit, jak jej začíná ovládat ospalost.

Chrápající koně jen tak neuvidíte

Pohled na tváře těchto koní, když snili, byl skutečně rozkošný. Uživatelé internetu se nemohou přestat smát. Chrápající koně jen tak nevidíte. Věříme, že po takovém spánku byli koně schopní skákat přes překážky až do večera.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Animalchannel.co