Spor mezi Amber Heard a Johnny Deppem pokračuje. Na lavici svědků se nyní dostala i světově proslulá modelka

Amber Heard dříve svědčila o fámách, které slyšela o svém bývalém manželovi Johnnym Deppovi, s nímž nyní vede soudní spor, který údajně strčil bývalou přítelkyni Kate Moss ze schodů. Kvůli zmínce o modelce měl Deppův obhájce možnost předvolat právě zmíněnou Kate Moss.

Modelka fámu popřela

Moss, která randila s Deppem v letech 1994 až 1998, vypověděla, že údajná událost se stala, když byli na dovolené na Jamajce. Kate Moss svědčila v rámci pomluvy, kterou na lavici svědků popřela. Údajně ji měl shodit ze schodů. Supermodelka se objevila u soudu prostřednictvím videohovoru 22. den soudního procesu.

Nestrčil ji, upadla sama

Nestrčil ji, ale upadla. “Odcházeli jsme z pokoje a Johnny vyšel z pokoje dřív než já. Byla bouřka. Když jsem odcházela z pokoje, sklouzla jsem ze schodů a poranila jsem si záda,” řekla pod přísahou. “Křičela jsem, protože jsem nevěděla, co se mi stalo, a měla jsem bolesti. Přiběhl zpátky, aby mi pomohl, odnesl mě do mého pokoje a zajistil mi lékařskou pomoc. Nikdy do mě nestrčil, nekopal do mě ani mě neshazoval ze schodů,” dodala Moss podle časopisu PEOPLE.

Chránila svou mladší sestru

Nicméně, Heard zmínila modelčino jméno na začátku tohoto měsíce na lavici svědků, když podrobně popisovala údajný incident mezi Deppem a její sestrou Whitney Henriquez na schodišti v březnu 2015. Podle herečky  se její sestra dostala do sporu s Deppem, když jej šla přesvědčit, aby přestal, což jí připomnělo domnělou hádku na schodech mezi Moss a Deppem. Poté zakročila, aby ochránila svou mladší sestru.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: The Sun