Uklízečka po 33 letech úklidu cizího nepořádku poodhalila zákulisí své práce. Některé detaily jsou opravdu děsivé

Žena začala pracovat jako uklízečka, když jí bylo 21 let. Dnes je jí 54, vlastní čtyřpokojový byt v dvojdomku a také svou úklidovou firmu, kterou nyní plánuje prodat. Po více než 30 letech úklidu cizího nepořádku poodhalila zákulisí své práce. Některé detaily jsou opravdu děsivé.

Ženy jsou horší než muži

Anna Garfield, jejíž jméno bylo v článku změněno kvůli soukromí, prozradila v The Sun zákulisí své práce uklízečky. Žena se tomuto povolání věnuje dlouhých 33 let a zdá se, že snad viděla vše. Tvrdí, že svou práci miluje, ale z určitých situací se jí udělalo doslova nevolno. Během let také vypozorovala, že ženy zanechávají mnohem větší nepořádek než muži.

Co po sobě zanechávají ženy za nepořádek?

“Když jsem pracovala jako pokojská v hotelu, narazila jsem na opravdové horory. Ale kromě těch podivně lepicích povlečení byly ženy vždy mnohem horší v tvorbě nepořádku než muži. Obvykle jsou tak pyšné na čistotu ve svých domovech, a jakmile přebývají jinde, mají pocit, že nemusí udržovat pořádek, protože ho za ně uklidí někdo jiný,” řekla v rozhovoru Anna.

“Jejich nepořádek byl často skutečně hnus. Všude byla menstruační krev a čas od času jsem dokonce narazila na použitý tampon, který nebyl vyhozen do koše. A tak to bylo každý den,” dodala žena.

Do hotelu jedině s vlastním ručníkem

Anna poukázala na některé problémy i z druhé strany. Upozornila čtenáře na to, že do hotelů se vyplatí vozit si vlastní ručníky. Hotelové jsou evidentně vyprané, ale než se tak stane, špinavé se použijí k umytí a utírání povrchů v koupelně. Řekla také, že zatímco ložní prádlo se pere po každé návštěvě hotelového hosta, přehozy ne.

Špinavé záchody nejsou to nejhorší

Žena nakonec přiznala, že špinavé záchody nebo lepicí povlečení nejsou to nejhorší, jsou to lidé, kteří se na ni často dívají skrze prsty. V rozhovoru uvedla, že svou práci nedělá proto, že musí, ale protože ji má ráda hlavně kvůli vysokým výdělkům. Díky nim si mohla dovolit mimo jiné i koupi domu.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Thesun.co.uk