Mateřský pud je silnější než cokoli jiného. Srdečná fenka ochraňuje osiřelá a opuštěná mláďata bez ohledu na jejich druh

Corgi je velmi vzácné plemeno, které si velmi oblíbila i anglická královna. Hannah, dvouletá fenka Welsh Corgi, je pěstounkou a velkou ochránkyní všech ostatních zvířat, která se nacházejí v jejím okolí. Hannah žije na záchranné farmě, která se rozkládá na 40 akrech půdy. Některá zvířata jsou osiřelá nebo opuštěná. Díky tomu se farmu dostanou a Hannah si je vždy vezme pod svá křídla, převezme za ně odpovědnost a zahrnuje tato zvířata svou láskou.

Srdečný malý pejsek

Hannah nastupuje do práce hned ráno a stará se o všechny mladé jako správná matka. Není zaujatá jejich druhem nebo velikostí a pečuje o všechny zvířecí mláďata na farmě. Nezáleží na tom, jestli je to králík, kuře, koza nebo kráva. Hannah všechna mláďata zahrnuje mateřskou láskou. Je k nim zároveň velmi ochranitelská a nepustí k nim žádného jiného psa. Pokud se k nim přiblíží jiný pes z farmy, začne na něj výhružně vrčet.

Mnohem větší než kuřata

Jedná se sice o menšího psa, ale i tak je mnohem větší než novorozená kuřata. I přesto si s nimi dokáže nádherně hrát, aniž by jim ublížila. Právě naopak, protože je neustále chrání. Hannah se mimo jiné stará také o králíka jako jeho matka a podobně zachází i s teletem jménem Lucy. Lucy odmítla její vlastní matka, když jí byly pouze dva dny. Hannah jí maminku každý den nahrazuje, dělá jí společnost a chodí za ní, i když je Lucy několikanásobně větší než drobný pes.

Prasátka nejsou žádnou výjimkou

Dvou až pětidenní selata nejsou pro Hannah žádnou výzvou. Fenka nám ukazuje, že může být snadno dobrou matkou i pro malá selátka a dokáže si hrát i s malinkými novorozenci. Nedávno se dokonce stala pěstounkou malého kůzlete a pečuje o něj jako o vlastní. Hannah je jednoduše skvělým příkladem správné matky a ztělesněním dokonalého mateřství. Pečuje o všechny mladé bez ohledu na jejich druh a velikost a má lásky, pozornosti a trpělivosti na rozdávání.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dogdispatch.com