Srpen přeje cestování: Zvolte druh výletu a odpočinku podle vašeho znamení zvěrokruhu. Co je pro pro vás to pravé?

Srpen je měsícem, kdy světla naší sluneční soustavy, naše Slunce a Měsíc, září nejjasněji. Na severní polokouli je léto, nejsvětlejší období roku, vyznačující se tím, že dny jsou delší a noci kratší. Ústředním bodem se stává suverénní, osvětlující síla svítidel (Slunce a Měsíce). Co tento měsíc představuje pro jednotlivá znamení zvěrokruhu a jejich touhu cestovat?

Beran

Ať už právě cestujete nebo trávíte více času doma, upřednostněte nácvik nalezení svého centra. Znovu zakořeňte v místech, kde se cítíte bezpečně, pohodlně a radostně. To může znamenat návštěvu svého rodného města, plánovat návštěvu rodiny nebo strávit čas na místě, které bylo pro vás v dětství něčím výjimečné.

Býk

Cestování máte v hlavě už nějakou dobu, takže pokud jste si ještě tento měsíc nenaplánovali víkendový útěk, udělejte to co nejdříve. I když se jedná o celodenní výlet na nejbližší pláž nebo do přírody, je čas opustit všední den a vyrazit ven.

Blíženci

Srpen je měsícem, který zaměří pozornost na vaši peněženku, vaše finance a vaše věci. Zejména vy máte tendenci utrácet v závislosti na tom, jak se cítíte a jaké vnitřní potřeby by byly uspokojeny na základě určitých nákupů. Takže s ohledem na to investujte do typů výletů, které budou mít trvalý význam jako jsou rodinná setkání, skupinové víkendy s přáteli, které jste roky neviděli, možná i dárkový výlet pro rodiče, kteří si zaslouží dovolenou.

Panna

Kdy jste naposledy vyrazili na výlet s partou přátel? Pravděpodobně se tento měsíc cítíte více společenští než obvykle a toužíte po pocitu, že jste obklopeni svými nejmilovanějšími přáteli. Dokonce i celodenní výlet nebo společná noc v nedalekém městě by byl skvělým lékem na vaši duši a pravděpodobně i na jejich.

Rak

Srpen je čas, kdy se budete zrcadlit v těch, se kterými jste si nejblíže. Pokud se neocitnete na pracovním výletě, možná budete chtít najít nějaký čas strávený s blízkým přítelem. Vyrazte někam, kam jste vždy chtěli jet, ale nikdy jste se neodvážili.

Lev

Možná cítíte hlubokou, nevysvětlitelnou potřebu útěku, úniku a odpojení. Ve skutečnosti toužíte po opětovném spojení se sebou samým, se svým duchem a svým tělem. Je skvělý čas vyrazit z města na výlet o samotě, abyste se vrátili ke svému vlastnímu já. Nejlépe někde s vodou, ať už je to jezero, horké prameny, oceán nebo dokonce místo s pěkným bazénem a vířivkou.

Váhy

Váš pracovní život je tento měsíc rušnější než obvykle a potřebujete všechen čas navíc na odpočinek. Buďte pevní ohledně své pracovní doby a využijte volného času, udělejte si plány pro sebe, ať už to budou vypadat jako večery v restauraci nebo výlet do sousedního státu či národního parku.

Štír

Tento měsíc přináší pozvání ke spojení s přáteli a blízkými, kteří vás možná budou moci vidět jasněji, ponechat prostor pro vaši bolest a nabídnout nějaké láskyplné objetí. Výlet s nejlepším přítelem může výrazně pomoci zlepšit vaši celkovou náladu, vyberte si scénickou trasu s dostatkem okouzlujících zastávek a hvězdných výhledů.

Střelec

Vše, co chcete, je horké léto, ale práce vás zaměstnává víc, než jste čekali. Tento měsíc je o rovnováze mezi vaší touhou po okamžitém uspokojení a dlouhodobým plánováním. Zkuste se podívat trochu dopředu. Začnete konečně šetřit na safari, které vás tolik láká.

Kozoroh

Úplněk Kozoroha uprostřed měsíce vám nabízí chvíli pauzy.  Budete mít také instinktivní touhu se v srpnu pobavit a věřit, že vaši nejbližší důvěrníci chtějí jet s vámi. Možná šetříte na rezervaci letu za starými přáteli. Ať už se vydáte kteroukoli cestou, nezapomeňte si na cestu vyhradit čas, abyste těm, kteří jsou s vámi, připomněli, proč vám na nich záleží.

Vodnář

Jste unavení a zasloužíte si odpočinek. Uprostřed měsíce se tato potřeba ještě prohloubí. Neignorujte ji. Pokud můžete vyrazit na víkend ven z města, vaše mysl, tělo a duše to ocení víc, než tušíte. Hory, lesy nebo pobřeží jsou skvělými místy, kde můžete načerpat energii a najít trochu samoty.

Ryby

Máte spoustu přístupu k zábavě všeho druhu. Můžete si vzít prodloužený víkend a užít si malá města mimo velkoměsto, ve kterém žijete nebo naopak? Udělejte si výlet na kole, najděte novou restauraci, ve které jste ještě nejedli atd. Tento měsíc je především o zábavě, tak si ji užijte a pamatujte, že za ní nemusíte chodit daleko.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Cntraveler.com