Starší německý ovčák Rocky se seznamuje s mladší fenkou. Páníčkovi se povedlo krásný okamžik zachytit na video

Pokud máte rádi německé ovčáky, toto video vám vytvoří úsměv na tváři. Zdá se, že starší německý ovčák Rocky je nejprve zmatený svým mladším protějškem, fenkou Jessie, rychle se z nich však stanou přátelé.

Starší pes má trpělivost

Rocky nedělá žádný rozruch. Místo toho se jeví jako milující starší pes, který na sebe bere úlohu rodiče, jehož následuje mladší štěně. Zajišťuje jeho bezpečí, zatímco si hraje. Rocky se možná dokonce snaží dát štěněti lekci asertivity.

Dovolí mu vstát a odejít s míčem a dosáhne toho tím, že se k němu připojí. Zpočátku to vypadá na hraní, ale Rocky malou Jessie spíše učí. Je to tak roztomilé.

Ihned se stali přáteli

Z obou se téměř okamžitě stali přátelé. Zdá se, že si oba užívají nově vzniklé přátelství a pouto. Zároveň můžete vidět, že z Rockyho se stal jakýsi mentor a z Jessie jeho žákyně. Způsob, jakým si ti dva hrají, je vzácný a pohled na ně musí každému vykouzlit úsměv na tváři.

Vypadá to, že oba psi bojují s míčem, ale Rocky učí Jessie, jak si hrát. Je tak roztomilé sledovat, jak se vztah mezi nimi vyvíjí.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Madlyodd.com