Šťastlivci odsouzení k úspěchu. Těmto znamením zvěrokruhu se vždy bude dařit bez sebevětší snahy

Vše jim jde až podezřele snadno. Dosahují skvělých studijních výsledků, ačkoli se učí mnohem méně než ostatní. Znovu a znovu a jakoby zcela mimochodem přicházejí s geniálními nápady, díky kterým si získávají šéfovo uznání a jejich kariéra neustále nabírá na obrátkách. Uběhla doslova chvilka a už mají manažerské pozice. Jedním slovem, cesta na vrchol pro ně není tak klikatá, těžká a plná nečekaných a často stresujících zvratů jako pro ostatní. Kdo je těmi šťastlivci?

Komu astrologie předpovídá štěstí?

Astrologie a predispozice udělat závratnou kariéru předpovídají štěstí po jedince, jež se narodili ve znamení Kozoroha, Vah a Blíženců. Toto trio je zkrátka a dobře odsouzeno k úspěchu, a to i bez větší snahy.

Každé z těchto znamení zvěrokruhu oplývá řadou kvalit, které jsou velmi užitečné při extrémně efektivním lezení po kariérním žebříčku. Patří mezi ně mimo jiné odhodlání, diplomacie nebo přirozená náklonnost druhých, která se hodí nejen pro profesionální potřeby.

Na prvním místě je logika

Kromě toho, že Kozorozi, Váhy a Blíženci dokážou rychle a taktně vyřešit i ty nejtěžší konflikty, do kterých jsou zapleteni lidé s docela výbušnou povahou, nebo že je lidé rádi poslouchají a důvěřují jim, mají také mysl analytiků. Logika je jejich druhé jméno. Ve svém profesním životě tedy nikdy nebloudí temnotou, ale každou etapu srozumitelně rozeberou, aby mohli přejít k té další skutečně odvážným způsobem.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Horoscope.com