Šťastný pár se těšil z očekávání dvojčátek. Jaké je čekalo překvapení, když jim lékaři oznámili nové informace, které se zapsaly do jejich rodinné historie!

Alexandra, 23letá šťastná maminka, byla nadšená, když zjistila, že se svým partnerem rozšíří jejich rodinu o dalšího člena. Vlastně dva členy, protože pár se dozvěděl, že čeká dvojčata. V rodinné historii obou partnerů se vyskytují dvojčata, takže se v podstatě nejednalo o žádné veliké překvapení a pár tak pokračoval v tradici. To ještě netušili, že jejich porod se stane tím největším mezníkem v jejich rodinných dějinách.

Lékaři jim sdělili, že čekají čtyřčata! Měsíc po tomto oznámení byli šokováni, když se na ultrazvuku ozval tlukot pátého srdce. „Když jsem viděla pátou hlavičku, začala jsem plakat,“ řekla Alexandra. Šance, že paterčata porodí přirozeným způsobem byla asi 1 ku 7 miliónům. Navíc, Alexandra plánovala, že bude kojit všech pět dětí. Rodina bohužel neměla možnost ani zjistit, jakých pohlaví miminka budou, protože před ultrazvukem byla skryta.

Když přišel čas na porod, lékaři i porodní asistentky byli ve dvojnásobném počtu, celkem jich na porodním sále bylo kolem 40. Ředitel neonatálního oddělení uvedl, že během zákroku nebyly žádné komplikace, a tak rodina přivítala čtyři chlapce, Daniela, Michaela, Alexe a Martina a holčičku Terezku.

Tento den se zapsal do historie naší země, protože se jednalo o první porod paterčat ve statistice České republiky.

Co říkáte na dnešní příběh? Jak byste se zachovali vy, kdybyste zjistili, že ve vaší rodině uvítáte paterčata? Dejte nám vědět do komentářů a neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: faithpanda.com