Štěně dlouhé dva týdny odmítalo jíst, až mu začalo hrozit utracení. Veterinář nakonec přišel s nápadem, který malé fence zachránil život!

Doktor Mathis je veterinářem v centru péče o zvířata v Georgii. Když k nim jednoho dne přivezli vyděšenou fenku Graycie, jejíž stav byl velmi špatný, neměla žádnou chuť k jídlu. Doktor Mathis tedy vzal věci do vlastních rukou.

Vplížil se do Graycieiny klece a začal jíst své cereálie, zatímco fenka seděla v koutě se svou miskou na jídlo. Po určité chvíli začne doktor nabízet Graycie hrst kuliček. Nakonec si krůček po krůčku začne brát jednu kuličku za druhou, až se nakonec ponoří do své snídaně úplně. Doktor Mathis ji lehce pohladí po hlavě a dál sedí v tichu vedle ní, dokud nedokončí zbytek svého jídla.

Jakmile je její miska prázdná, vrátí se v klidu do rohu klece a pozoruje muže, jak dokončuje své cereálie. Doktor Mathis byl šokován všemi reakcemi na sociálních sítích, které jeho video dostalo: „Jsem polichocen, že si uděláte čas a zhlédnete mé video.“ Požádal o radu své přátele, protože Graycie nechtěl dát utratit, ale bez jídla byla stále více slabá.

Řekli mu, ať zkusí tuto techniku a jak můžete vidět na následujícím videu, zabralo to! Malá Graycie je den ode dne silnější, i když má před sebou ještě dlouhou cestu, než bude připravená k adopci. Do té doby každý den snídá s doktorem Mathisem!

Jak se vám dnešní příběh líbil? Napadl by vás takový postup? Dejte nám vědět vaše názory do komentářů a neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: addictingstories.org