Studentka se po pandemii vrátila do bytu a začala křičet. Zpod kuchyňské linky se linuly objekty připomínající chapadla

Některé věci nás nepřestávají udivovat. Svět je plný překvapení, která můžeme najít i ve vlastním domě. O tom se přesvědčila i tato žena, která po vstupu do kuchyně málem dostala srdeční infarkt. Něco takového ještě neviděla. Zpod kuchyňské linky se nořil zvláštní tvor.

V kuchyni na ni čekalo překvapení

Donna Porée, 22letá mladá žena, čelila nezvyklému objevu, a to rovnou ve vlastním bytě. Když vstoupila do své kuchyně, spatřila neznámé zvíře. Není těžké si představit, že žena s křikem utekla. Po chvíli si však uvědomila, co vlastně objevila.

Přestěhovala se k příteli

Kvůli pandemii koronaviru se žena rozhodla přestěhovat ke svému snoubenci, který vlastnil byt na druhé straně města. Během této doby zůstalo její vlastní obydlí prázdné. Když byla pandemická omezení částečně zrušena, rozhodla se zkontrolovat, zda je u ní doma všechno v pořádku. Takový pohled však nečekala.

Když Donna vešla do své kuchyně, začala křičet hrůzou. Viděla dlouhé nohy opřené o zeď, jež se linuly zpod kuchyňské linky. Působilo to, jako kdyby se dívala na stvoření z jiné planety. Rychle se ukázalo, že to byl růžový kořen z pytle od brambor, který zůstal ve skříni. Kořeny za dlouhé tři měsíce pokryly stěny a police.

O objev se žena musela podělit

Žena se rozhodla nafotit a zveřejnit svůj objev na internetu. Něco takového si zasloužili vidět všichni. Uživatelé internetu se nemohli přestat smát. Ovšem nutno podotknout, že i je čekal prvotní šok při pohledu na zveřejněné fotografie. Za pár vteřin jim však došlo, na co se vlastní dívají.

Úvodní obrázek: Belchers Albert/Creative Commons/Attribution 3.0, Zdroj: Today.com