Stylová postel jako z obchodu s nábytkem? Pořiďte si vhodné prostěradlo a spoustu polštářů

Znáte to – chodíte hodiny po obchodě s nábytkem a nejraději byste si odnesli 90% všeho, co vidíte. Především z toho důvodu, že to všechno tak krásně ladí! A ty postele, jen se zavrtat a nechat se pohltit říší snů. Víte vůbec, že byste doma mohli mít také takovou postel? Stačí jen vědět, jak na to a můžete si ze své ložnice vytvořit předváděcí místnost, kterou vídáte jen v obchodech s nábytkem.

Začněte prostěradlem

Nejdůležitějším faktorem při výběru prostěradla je, aby mělo správnou velikost a bylo dobře nataženo. Trik spočívá v tom, že začnete u horních dvou rohů matrace a prostěradlo pořádně natáhnete směrem dolu. Poté přehoďte peřinu a zastrkejte okraje pod matraci. Naposledy položte polštář, abyste docílili vrstveného vzhledu.

Pak se zaměřte na peřinu nebo deku

Pokud chcete získat nadýchaný vzhled, nebojte se přidat do povlečení o jednu nebo dvě deky více nebo si pořiďte peřinu, která dokáže zakrýt co největší povrch postele – klidně od hrany ke hraně.

Zútulněte postel pomocí polštářů

Obchody s nábytkem velice rádi používají větší počet polštářů, v podstatě se řídí heslem „čím více, tím lépe“. Pořiďte si dva klasické polštáře a čtyři menší jako dekoraci. Můžete si hrát s barvami, jak je jen libo. Z vaší postele se rázem stane útulné místečko vhodné ke spánku a lenošní!

Neuspořádaný vzhled

Pravděpodobně jste viděli v obchodech s nábytkem postele, které vypadaly, že z nich zrovna někdo vylezl po krušné noci, ale přesto vypadají perfektně. Jak je to možné? Je to vlastně docela jednoduché, stačí jen udělat pár kroků zpět a náhodně rozhodit peřinu. Nebo můžete peřinu narovnat přes celou postel a ohnout pouze jeden roh nebo horní silnější pruh. Dodáte tak posteli uvolněnější vzhled, ale přesto budete mít ustláno.

Jak se vám dnešní článek líbil? Pokud ano, neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: today.com