Nevěsta rezervovala místo pro svého zesnulého syna. Když zahlédla, kdo na něm sedí, všichni oněměli

Náš svatební den je jednou z nejdůležitějších událostí v životě, na kterou nikdy nezapomeneme. Ovšem Beckyin snoubenec Kelly Turney chtěl, aby byl tento nádherný den pro jeho nevěstu ještě o něco více výjimečný. Dva roky před jejich svatbou přišla Becky o svého 19letého syna Tristona. Na své svatbě chtěla, aby byl chlapec přítomen, i když to nebude fyzicky možné.

Syn měl speciální židli

Becky umístila do první řady mezi svatebčany prázdnou židli s tímto nápisem: „V den tvé svatby jsem v nebi, tak co můžu dělat? Mířím na Zemi, abych s tebou strávil čas. Možná mě neuvidíš, ale budu tam.“ Jedno z největších překvapení Beckyina života na ni však ještě čekalo. Měl ho na svědomí její snoubenec Kelly. Strávil měsíce zařizováním. Vyhledal mladého muže ze San Diega a zařídil mu cestu na Aljašku, aby se mohl zúčastnit jejich svatebního dne. Když ho Becky uviděla, nemohla zadržet slzy.

Její syn byl na svatbě přítomen

Jacob Kilby, 21letý mladý muž, se narodil se syndromem hypoplastického levého srdce a před dosažením věku 2 let podstoupil 3 operace. V roce 2015 měl srdeční infarkt. Poté byl zařazen na dlouhý seznam transplantací. Nakonec dostal Tristonovo srdce.

Becky slyšela srdce svého syna

Jacob dovolil Becky, aby si poslechla jeho srdce přes stetoskop, aby mohla znovu slyšet tlukot srdce svého syna. Přestože její syn nebyl přítomen, doslova cítil, jak mu tluče srdce. Beckyin syn zachránil 4 další životy prostřednictvím dárcovství orgánů. Jacob doufá, že tento dojemný příběh povzbudí ostatní, aby se stali dárci orgánů, stejně tak se příjemci orgánů spojili s rodinami dárců.

Rodina chce podporovat dárcovství orgánů

Místo mluvení o detailech Tristonovy smrti se rodina chtěla soustředit na něco jiného. „Chceme, aby se pozornost soustředila na dárcovství orgánů a vztah mezi hostitelskou a dárcovskou rodinou a proces zotavení,“ řekla Kelly. Rodina doufá, že svým úžasným příběhem bude inspirovat i ostatní. Přestože Triston již není na světě, jeho odkaz je dodnes živý.

Úvodní obrázek: Se souhlasem Becky a Kelly Turney , Zdroj: Dailymail.co.uk